עבודה בהולנד לישראלים

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בהולנד לישראליםהולנד היא מדינה יפהפייה עם טחנות רוח וצבעונים הממוקמת בצפון מערב אירופה. אמסטרדם, עיר הבירה שלה, נחשבת לאחת הערים הכיפיות בעולם והיא מושכת כל שנה המוני תיירים. גם אתם חולמים לעבוד בהולנד? המאמר הבא הוא בשבילכם.

 

למה לעבוד בהולנד?

הולנד, הממוקמת בצפון מערב אירופה, היא אחת המדינות היפות בעולם. בהולנד תוכלו למצוא טחנות רוח ישנות ויפהפיות, צבעונים שפורחים באופן מרהיב ואת אמסטרדם, אחת הערים הכיפיות ביותר בעולם. מלבד העובדה שהולנד יפהפייה, עבודה בהולנד לישראלים ובכלל כוללת לא מעט יתרונות. קודם כל ההולנדים יודעים לדבר אנגלית ברמה טובה. לעומת מדינות אחרות באירופה בהן רבים מהאזרחים לא יודעים לדבר אנגלית, האנגלית של ההולנדים היא טובה יחסית וכך ניתן להסתדר שם גם ללא ידיעת השפה ההולנדית. בנוסף, המשכורת בהולנד היא לא רעה והממוצע השנתי שלהם נחשב לדי גבוה, גם עבור מקצועות ממוצעים ולא יוקרתיים. יתרון נוסף שניתן להנות ממנו כאשר עובדים בהולנד הוא שימי החופשה הרשמיים בהולנד הם בסביבות חודש. במדינות אחרות יש הרבה פחות ימי חופש.

הסדרים חשובים לקראת עבודה בהולנד לישראלים

לפני שאתם מחפשים עבודה בהולנד לישראלים, מתחייבים ועוברים חשוב לקחת בחשבון מספר הסדרים שיש לבצע-

  • אישורים

עבודה בהולנד לישראלים כוללת הסדרים של לא מעט ענייני בירוקרטיה הכוללים השגת אשרת שהייה ועבודה מתאימה. לפני המעבר חשוב מאוד לוודא שאתם מחזיקים בכל המסמכים הרלוונטיים ובכל האשרות הנחוצות לעבודה. במידה שאתם עובדים דרך חברה שמסדירה את תנאי השהות שלכם במדינה חשוב מאוד לוודא שהכול טופל כהלכה. עבודה במדינה זרה ללא אישור היא עבירה על החוק והיא מסכנת אתכם בצורה שלא שווה את זה.

  • מיסוי

לפני עבודה בהולנד לישראלים, חשוב מאוד להסדיר את עניין המיסוי מול רשות המיסים. חשוב להוכיח את המעבר לרשות המיסים במדינה על ידי הצגה של מסמכים מתאימים. בצורה זו תוכלו לשלם מיסים במדינה בה תעבדו ולא בארץ.

  • מגורים וסידורים שונים

כאשר עוברים לחו"ל חשוב להסדיר מראש ענייני מגורים וסידורים שונים. יש עבודות שחלק מתנאי ההעסקה כוללות הסדרי מגורים ויש עבודות שלא, לכן חשוב לוודא זאת מראש. במידה שאתם צריכים לדאוג להסדרי מגורים בעצמכם ההמלצה היא לנסות למצוא מקום מגורים עוד לפני המעבר. כך תוכלו להגיע למדינה ישירות למקום המגורים ולא להיות באי וודאות ולחפש היכן לשהות עד שתמצאו. יש לקחת בחשבון שחיפוש מקום מגורים ממדינה אחרת הוא משימה לא פשוטה שכן אתם צריכים לברר פרטים רבים כמו- מה אזורי המגורים העדיפים, האם התמונות אמינות, האם המחירים הוגנים ועוד.

 

עבודה בעגלות

עבודה בהולנד לישראלים לא עגלותאחת מהאפשרויות הנפוצות לעבודה בהולנד לישראלים היא עבודה בעגלות. מדובר בעבודה במכירות בה מוכרים מוצרים שונים. בדרך כלל המוצרים הנמכרים יהיו תכשירים תוצרת ים המלח כמו סבון פנים, סבון גוף, קרמים מיוחדים, מלחי אמבט, פילינג, מסכות פנים ועוד. במקרים מסוימים יש עגלות בהן מוכרים מוצרי חשמל לנשים כמו מחליקי שיער, מסלסלי שיער וכדומה. העגלות הן מעין דוכנים ניידים המוצבים במרכזים מסחריים גדולים בערים גדולות ומהם מוכרים את המוצרים הנ"ל. מדובר בעבודה שהמשכורת שלה מתבססת על עמלת מכירות, כלומר, ככל שתמכרו יותר כך תרוויחו יותר. יש לקחת בחשבון כי התקופות הטובות ביותר בהן המכירות בשיא הן תקופת הקיץ ותקופת חג המולד.

אך לא כולם מעוניינים במכירות, ישנן אפשרויות רבות נוספות

עבודה בקהילות היהודיות

בהולנד יש קהילות יהודיות רבות. קהילות אלה מורכבות ממשפחות רבות של יהודים שמחפשים עובדים יהודים בדגש על ישראלים למגוון עבודות שונות. יש מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בקהילה היהודית. לדוגמא, אחת האופציות הנפוצות היא עבודה כאו-פר, כלומר מטפלת של ילדים. משפחות רבות מחפשות בחורות צעירות לעבודה כמטפלות של ילדי המשפחה. בחורה ישראלית יכולה להוות עבור הילדים מודל ערכי, חינוכי וציוני. בנוסף, מטפלות ישראליות יכולות ללמד את הילדים עברית מה שמהווה יתרון משמעותי עבור משפחות יהודיות רבות. אפשרות נוספת של עבודה בקהילה היהודית היא לעבוד בעבודות חינוך שונות ובמוסדות השונים. לדוגמא, ניתן לעבוד בבית הכנסת או בתנועות הנוער. עבודות אלה בדרך כלל מתנהלות מול ילדי הקהילה והן כוללות לימוד של חגי היהודים, לוח השנה העברי, מנהגים יהודיים, מסורת, ציונות וכדומה.

עבודה במוקד שירות לקוחות

במדינות רבות בעולם יש מוקדי שירות לקוחות בהם מחפשים עובדים ממדינות שונות. מדובר באחת מאפשרויות העבודה בהולנד לישראלים. למעשה, מוקדים אלה מעניקים שירות ללקוחות ממגוון מדינות בעולם והם מחפשים עובדים שיוכלו להעניק שירות לאותם לקוחות. ברוב המקרים, לחברות המנהלות את המוקדים הללו לא משתלם לפתוח מוקדים בכל המדינות להן נותנות שירות והן מעדיפות להעסיק עובדים מאותן מדינות.

 

עבודה בתיירות

במסגרת עבודה בהולנד לישראלים, תוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בענף התיירות. ענף התיירות כולל עבודות מגוונות כמו עבודה במסעדה, עבודה במלונות, עבודה בהדרכת טיולים ועוד. כל עבודה כזו תצריך מיומנויות שונות. לדוגמא, אם תבחרו לעבוד כמדריכי טיולים תצטרכו להפגין ידע רב ולדעת כיצד להתמודד עם שינויים פתאומיים. עבודה במלון, לדוגמא כמציל בבריכה מצריכה מכם לעבור קורס מצילים. באופן כללי עבודה בתיירות צריכה לכלול תודעת שירות ברמה גבוהה.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!