עבודה בתאילנד

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בתאילנדתאילנד, עם אתרים תיירותיים, אוכל ברמה גבוהה ומחירים זולים הפכה לאחת המדינות המבוקשות בעולם התיירות. מלבד טיול מפנק וייחודי, ישראלים רבים בוחרים בתאילנד גם כיעד מושלם לעבודה. יש מגוון עבודות בתאילנד בהן יכולים לעבוד תיירים, כולל ישראלים. על כך נרחיב במאמר הבא.

 

למה לעבוד בתאילנד?

תאילנד, מדינה הממוקמת בדרום מזרח אסיה, נחשבת לאחת המדינות התיירותיות בעולם. בתאילנד תוכלו להנות מתרבות תוססת, נופים מרהיבים, אוכל טעים, ערים שוקקות וכמובן חופים מפנקים ויפהפיים עם מים בצבע טורקיז. לא סתם צעירים רבים שרוצים לעבוד בחו"ל בוחרים לעבוד בתאילנד. לתאילנד יש היסטוריה ותרבות עשירה שהמבקרים שלה יכולים ללמוד עליה על ידי ביקור במקדשים. בנוסף, בתאילנד יש פסטיבלים מסורתיים, שווקים וספקי רחוב שמאפשרים לכם לחוות את התרבות שלה בצורה ייחודית. באיים תוכלו להנות מחופים רחבים, מים צלולים, ג'ונגלים שופעים, חיות בר אקזוטיות ומפלים ציוריים. כמובן שבאיים תוכלו לספוג שמש ולשחות או לצלול. עם כל היתרונות של תאילנד, לא פלא שהיא הפכה לאחד היעדים הפופולריים לתיירות וכך גם לעבודה.

עבודה בתאילנד לישראלים בעגלות

אחת מאפשרויות העבודה בתאילנד לישראלים היא עבודה בעגלות. עבודה בעגלות היא עבודה במכירות. בעבודה זו מוכרים מוצרי קוסמטיקה איכותיים תוצרת ים המלח. מדובר בתכשירים המכילים את המינרלים של ים המלח. בין התכשירים הללו נמכרים תכשירים כמו סבונים, קרמים, מסכות, מלחי אמבט ועוד. על מנת לעבוד בעגלות זו יש לעבור הכשרה קצרה בה תלמדו על המוצרים שתמכרו וכיצד למכור אותם. העגלות הן מעין דוכנים קטנים שימוקמו במרכזים מסחריים הומי אדם בהם תוכלו למכור תכשירים רבים. מאחר שבתאילנד יש תיירים רבים יש פוטנציאל מכירות גבוה במיוחד.

 

עבודה בתחום התיירות

במסגרת עבודות בתאילנד, אחת מהאפשרויות הבולטות ביותר היא עבודה בתיירות. כפי שציינו מספר פעמים, תאילנד היא מהיעדים הפופולריים בעולם לתיירות. לכן, במקומות רבים בתאילנד, במיוחד באזור האיים, מחפשים אנשי מקצוע רבים לאיוש משרות רבות. לדוגמא מחפשים אנשים לניהול בתי מלון, הקמת מסיבות ועוד. עבודה בתחום התיירות היא לא עבודה פשוטה אשר מתנהלת סביב השעון והיא כוללת לא מעט אתגרים. עבודה בתאילנד לישראלים בתחום התיירות מתאימה לאנשים שיודעים לנהל ולעבוד בשיתופי פעולה ותיאום עם גורמים שונים.

 

עבודה בלימוד אנגלית

עבודה לישראלים בתאילנד

עבודות בתאילנד כוללת גם את אפשרות העבודה בלימוד אנגלית. בתאילנד מחפשים דוברי אנגלית ברמה גבוהה שיוכלו ללמד ילדים אנגלית. במוסדות חינוך רבים בתאילנד מחפשים מורים לאנגלית. בדרך כלל מדובר במוסדות חינוך המיועדים לבני המעמד הגבוה אבל לא רק. במידה שאתם יודעים אנגלית ברמה גבוהה ואתם רוצים לעבוד עם ילדים מדובר בעבודה המתאימה לכם. עבודה בתאילנד לישראלים בלימוד אנגלית היא עבודה שכוללת סיפוק ומשמעות מלבד משכורת ותנאים. מדובר בעבודה שלא מצריכה הכשרה מיוחדת או ניסיון תעסוקתי אלא רק ידע ושליטה בשפה האנגלית. לפני התחלת העבודה יש לעבור מבחן בקיאות באנגלית TEFL.

עבודה באתרי צלילה

במסגרת עבודה בתאילנד לישראלים עומדת בפניכם האופציה לעבודה באתרי צלילה. מדובר בעבודה שמתאימה לאנשים שעברו קורס צלילה של מדריכים. לכן, אם עברתם הכשרה להדרכת צלילה תוכלו למצוא עבודה באתרי הצלילה בקלות. מדובר בעבודה מהנה במיוחד עם משכורות גבוהות במיוחד שמתנהלת בעיקר מול תיירים עמידים שמוכנים לשלם לא מעט על שיעורי צלילה. במידה ואין לכם את ההכשרה הנדרשת אך אתם רוצים להיות מדריכי צלילה תוכלו להוציא בקלות תעודה ורישיון ביןב לאומי לצלילה ולהדרכת צלילה במקומות רבים בתאילנד המנוהלים על ידי אזרחים ממקומות שונים בעולם. העבודה באתרי הצלילה תלויה בעונה. בדרך כלל אתרי הצלילה עובדים בחודשים פברואר, מרץ ואפריל. בחודשים אלה הים רגוע ואין גשם.

רישיון עבודה

עבודות בתאילנד צריכות להתנהל בצורה חוקית ולכן חשוב מאוד להוציא רישיון עבודה. חשוב מאוד לא לזלזל בכך ולא לעבוד באופן לא חוקי. עבודה באופן לא חוקי כוללת סיכונים רבים שלא שווים את זה. על מנת להוציא רישיון עבודה בשביל עבודה בתאילנד לישראלים, ההמלצה שלנו היא קודם כל לבדוק האם מקום העבודה יכול להסדיר זאת עבורכם. גם באתרי הצלילה וגם במקומות עבודה נוספים דואגים ברוב המקרים לרישיון עבודה עבור עובדים שלא אזרחי תאילנד. יש לקחת בחשבון שיש עבודות שפתוחות לאזרחים תאילנדים בלבד ולא תוכלו להשיג בשבילן רישיון עבודה.

 

ביטוח בריאות

שלא כמו עבודה באירופה, לפני עבודה בתאילנד חשוב לדאוג גם לביטוח בריאות. מערכת הבריאות בתאילנד היא לא מסודרת והשירותים הניתנים על ידי בתי החולים המערביים בדרך כלל לא זולים ויכולים לעלות לכם לא מעט כסף. לכן, לפני שאתם עוברים לתאילנד ומתחילים לעבוד חשוב מאוד לוודא שיש לכם את כל הביטוחים הנחוצים. במידה שאתם מגיעים לעבוד דרך חברה מסודרת שדואגת לכם לרישיון עבודה, חשוב לבדוק שהיא דואגת גם לביטוח בריאות. בדרך כלל החברות הללו דואגות גם לביטוחי בריאות. במידה שאתם מגיעים באופן עצמאי חשוב לדבר מראש עם חברת ביטוח ולדאוג לביטוח בריאות מתאים בו תוכלו להשתמש בשעת הצורך, בתקווה שלא תהיה.

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!