עבודה בקנדה

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

קנדה נחשבת לאחת המדינות המציעות את תנאי המחיה היותר נוחים בעולם, ובעקבות כך, מהגרים מכל רחבי העולם רואים בה יעד מועדף. בעקבות כך, רבים מהצעירים הישראלים המעוניינים לחוות הרפתקה משולבת של בילוי בחו"ל יחד עם עבודה מאתגרת ורווחית במיוחד, בוחרים לעשות זאת בקנדה.

מחפשים עבודה בקנדה?

אפיקי העבודה המתאימים לצעירים בקנדה דומים לאלה המקובלים בארצות הברית. בגדול ניתן לומר כי עגלות מכירה הן האופציה האטרקטיבית והרווחית ביותר. גם מכירת ציורי שמן עשויה להפיק רווח נאה, אם כי נמוך מהרווח הפוטנציאלי הטמון בעגלות המכירה. השוק הקנדי מתאפיין בקניונים רחבי ידיים ובתרבות קניה שאולי נתפסת כמתונה מעט בהשוואה לזו המקובלת בארה"ב, אך נהנתנית בהחלט. רוצים לעשות כסף, ואפילו הרבה? עגלה עמוסה במוצרי קוסמטיקה איכותיים כמו מוצרי ים המלח, במגוון צעצועים, במוצרי אלקטרוניקה שונים ובשלל גדג'טים מעוררי ענין, עשויה להיות הדרך שלכם להצלחה מסחררת ולארנק מתפקע.

אפיקי העבודה המתאימים לצעירים בקנדה דומים לאלה המקובלים בארצות הברית. בגדול ניתן לומר כי עגלות מכירה הן האופציה האטרקטיבית והרווחית ביותר

בדומה להתנהלות בשאר רחבי העולם, המוכר המופקד על העגלה יקבל אחוזים מכל מכירה שיבצע, מה שמהווה תמריץ למאמצי מכירה מקסימליים. אם ניחנתם בכישורי מכירה חלשים והקטע המכירתי איננו נמנה על הצדדים החזקים שלכם, תוכלו למצוא עבודות סטנדרטיות בקנדה, אם כי רווחיות פחות, וליהנות בדרך משלכם מתנאי המחיה המשופרים שהיא מציעה. תוכלו לעבוד במלצרות, בתפקידי מזכירות, בתפקידים חינוכיים שונים בקהילה היהודית, ובעבודות עצמאיות נוספות. החיסרון הכרוך באופציה זו היא שיהיה עליכם לטפל בסוגיית המגורים בקנדה ולחפש אחר העבודה המתאימה בכוחות עצמכם, בעוד בתחום המכירות ההשמה מבוצעת בארץ ונושא המגורים נתון לטיפולה של החברה המעסיקה אתכם.

הכניסה לקנדה איננה כרוכה בהוצאת ויזה, וניתן להנפיק ויזת תייר אותה תוכלו לחדש בקלות באמצעות יציאה מתחומי המדינה ושיבה אליה

למה דווקא קנדה?

הכניסה לקנדה איננה כרוכה בהוצאת ויזה, וניתן להנפיק ויזת תייר אותה תוכלו לחדש בקלות באמצעות יציאה מתחומי המדינה ושיבה אליה. עבור אלפי הצעירים הנאבקים על קבלת ויזה אמריקאית, מהווה קנדה פתרון מושלם. כמובן, יש להנפיק מעבר לוויזת התייר גם אישור עבודה מתאים, אותו תוכלו להנפיק באופן עצמאי, או לחילופין, באמצעות חברות מקצועיות המציעות את שירותיהן בנושא. מעבר לכך, קנדה מהווה חממה עבור הישראלי המצוי, וזאת הודות לקהילות הישראליות החמות שתמצאו בה. אם חשוב לכם להרגיש בבית, מומלץ למצוא עבודה בסביבות טורונטו המאכלסת קהילה יהודית גדולה במיוחד, או לחילופין, באזור ויניפג שגם בה קהילה יהודית מרשימה. וכמובן – תנאי המחיה המשופרים והנוחים המושכים לקנדה מהגרים מכל רחבי הגלובוס, הינם סיבה מצוינת לבחור בה כמיקום האידיאלי לעבודה בחו"ל, וליהנות מכל רגע.

אם הנכם מתכננים מסע ארוך לקנדה לצורך מילוי הכיסים במזומנים, יהיה חכם מצדכם להקדיש מספר ימים ללימוד צרפתית בסיסית

כדאי לדעת!

בקנדה, בעיקר באזור מונטריאול, אך גם באזורים אחרים, ידיעת השפה הצרפתית מהווה יתרון משמעותי. אם הנכם מתכננים מסע ארוך לקנדה לצורך מילוי הכיסים במזומנים, יהיה חכם מצדכם להקדיש מספר ימים ללימוד צרפתית בסיסית, בעיקר כזו שתשרת אתכם בניהול שיחת מכירה מוצלחת. מעבר לכך, מומלץ לערוך היכרות מעמיקה עם המנטליות הקנדית שאיננה דומה לזו הישראלית, בלשון המעטה. בקנדה תמצאו אוכלוסייה קרירה ואדיבה, שהדרך אל ארנקה איננה מתאפיינת בהתלהבות ישראלית קולנית. מוכרי עגלות מצליחים בקנדה ידברו אל קהל הלקוחות הפוטנציאלי בשפתו שלו, וישדרו אדיבות ונימוס, ללא גילויי התלהבות או להיטות למכירה שעשויים להתריע את הקנדי הממוצע. לבוש מוקפד וייצוגי עשוי אף הוא לעשות את העבודה ולגרום לקנדים להתייחס אליכם ואל מרכולתכם בכל הכבוד הראוי. כמו בכל מקום אחר, היכרות מעמיקה עם האוכלוסייה המקומית והתאמת אסטרטגיית המכירה לאופי השוק והלקוחות הפוטנציאליים הן הדרך האולטימטיבית לרף מכירות גבוה, לרווחיות המתבטאת בארנק נפוח, ולסיפוק עצמי רב.

אחד מתחומי העבודה המועדפים ביותר בקרב ישראלים רבים, עבודה בעגלות בקנדה, הפכה את קנדה למרכז ישראלי של ממש

עבודה בעגלות בקנדה

אחד מתחומי העבודה המועדפים ביותר בקרב ישראלים רבים, עבודה בעגלות בקנדה, הפכה את קנדה למרכז ישראלי של ממש. קנדה היא מדינה עצומה, עם 6 אזורי זמן שונים, מגוון של שפות ותרבויות, שמקנות לישראלים את אפשרות הבחירה באזור המתאים ביותר בעבורם.

קנדה נחשבת למדינה עם תרבות קנייה מהמובילות בעולם, יעד תיירותי מוביל, שיחד עם המטבע המקומי, הדולר הקנדי, ששוויו שלושה וחצי שקלים לערך, הופכים את העבודה בקנדה בעגלות לעבודה רווחית מאוד עבור ההמון הישראלי הנוהר בהמוניו לקנדה בכל שנה.

קהילת ישראלים בקנדה

ישנם חברות בין לאומיות רבות אשר מעסיקות ישראלים בכל רחבי העולם כדוגמת קנדה. חברות אלו לוקחות את החוצפה הישראלית הידועה, האסרטיביות, העקשנות הבלתי נגמרת, והופכות את כל אלו ליתרונות המובילים של הישראלים כאנשי מכירות.

החברות מקנות סביבת עבודה מהנה, עם ליווי אישי והדרכה צמודה מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, שהופכים את הישראלים לאנשי מכירות מעולים, אנשי המכירות המובילים בעולם, עם השכר הגבוה ביותר.

כמה כסף מרוויחים בקנדה

השכר בעבודה בקנדה בעגלות נע בין 150 דולר ליום עד 500 דולר ליום עבודה שמשכו נע בין 8 שעות עד ל-12 שעות, בעוד שבישראל, המשכורת הממוצעת של צעיר לאחר שירות צבאי נעה בין 40 דולר עד ל- 100 דולר עבור יום עבודה.

כלומר, אנשי המכירות הטובים יותר יגיעו לסכומי עתק, שניתן רק לדמיין אותם בארץ, וגם אלו שיהיו פחות טובים, עדיין ירוויחו סכומים אליהם לא יכלו להגיע בארץ. השכר הממוצע בקנדה עומד על 6,800 דולר לערך בכל חודש בתלות באזור ובתקופת העבודה.

השכר בעבודה בקנדה בעגלות נע בין 150 דולר ליום עד 500 דולר ליום עבודה שמשכו נע בין 8 שעות עד ל-12 שעות

שילוב עבודה עם טיול בקנדה

קנדה היא מדינה עצומה בגודלה, עם אתרי טיול מהיפים בעולם, משלבת בין אתרים אירופאים לכל דבר לבין נופי טבע עוצרי נשימה, המאכלסים בתוכם חיות בר ייחודיות. בנוסף לכך, קנדה ידועה בחיי לילה אטרקטיביים שהתפתחו כתוצאה מכמות התיירים הגבוהה שפוקדת את המדינה מידי שנה.

כך, ניתן לשלב את העבודה בקנדה בעגלות עם טיול, קצר או ארוך, טיול ייחודי, מרהיב, שישדרג את החוויה שלכם בעשרות מונים, ויהפוך את העבודה בקנדה בעגלות למשרה חלומית וחוויה בלתי נשכחת.

עבודה בקנדה בעגלות היא בחירה מעולה, בחירה שיכולה להניב לכם רווחים גבוהים במיוחד, לשלב עבודה עם טיול מדהים, ולזכות בחוויה של פעם בחיים. צעירים רבים לא מהססים ובוחרים בקנדה כיעד המוביל כיום לעבודה בחו"ל.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!