עבודה בעגלות בדובאי 

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה לצעירים בעגלות 

עבודה בעגלות בדובאי דובאי רק לאחרונה נפתחה כיעד תיירותי לוהט עבור ישראלים, וכבר רבבות עשו את דרכם לאחת ממלכות הפלא של המזרח התיכון. מלבד נופש יוקרתי ו-SUPER מפנק, דובאי מציעה גם עבודה בעגלות ומכירות מסוגים שונים. מרגישים שגם לכם מתאים למכור בדובאי? המשיכו לקרוא. 

עבודה בעגלות בדובאי זה לא משהו חדש שהמזרח התיכון המציא. למעשה, עבודה לצעירים בעגלות היא עבודה ידועה ומוכרת כבר שנים רבות. ישראלים רבים מסיימים את השירות הצבאי שלהם ונוסעים למדינות שונות כדי לטייל, להתפרנס ואפילו על מנת לנסות רה-לוקיישן. אם דובאי היא היעד שקורץ לכם, עגלות בדובאי מאפשרות להנות מהיתרונות הבאים:

  1. גיוון תיירותי: עבודה בעגלות בדובאי מערבת בתוכה אינטראקציה עם תיירים מכל העולם, במילים אחרות, יותר הזדמנויות מכירה. 
  2. אמירות עשירה: דובאי נחשבת אמירות מאוד עשירה, ולכן מכירות עשויות להיות בסכומים גבוהים. 
  3. עיר תוססת: חוץ מלמכור, כולם צריכים גם להנות מהחיים, ודובאי היא המקום המושלם למצוא מסעדות טובות, חיים כלליים תוססים והרבה FUN. 
  4. גיוון לוקיישנים: עם בתי מלון רבים, רחובות של שופינג, קניונים ועוד, ניתן למצוא עבודה בעגלות בדובאי במיקומים שונים של העיר. 

האם עבודה בעגלות בדובאי חוקית?

כאמור, נושא העבודה בעגלות אינו חדש לא בארץ ולא בעולם, וככזה שנמצא בשטח לא מעט זמן, ישראלים רבים כבר מצאו דרכים לעשות את הקומבינות שלהם. זאת, על מנת לעבוד בצורה לא חוקית בחו"ל ולהימנע מתשלומי מיסים, עמלות למעסיקים וכולי. מהבחינה הזאת, דובאי שונה מאוד מארה"ב, יפן, אירופה, קנדה, אוסטרליה וכן הלאה. 

דובאי היא מקום קטן עם מדיניות ברורה ומערכת אכיפת חוקים מוסדרת מאוד. ככזאת, ומאחר שבכל זאת מדובר באיחוד האמירויות, ההמלצה הכי טובה היא לא לנסות לעבוד שם בצורה לא חוקית. מתוך ניסיון בעבודה בחו"ל בעגלות, אנו יכולים לשתף אתכם ולציין שאנשים שעובדים חוקית הם אנשים שישנים טוב יותר בלילה. וזה חשוב. 

במה חברות כמו לעבוד בחלום יכולות לסייע לכם? 

מכיוון שדובאי נחשבת מסודרת בכל מה שקשור לנהלים, ויזות עבודה ואכיפת חוקים, עבודה לצעירים בעגלות בדובאי היא משהו שמחייב להסדיר מראש את אשרת השהייה. ניתן לעשות את זה לבד, אבל ברוב המוחלט של המקרים עדיף לקבל סיוע מאת חברה פרטית אשר מסייעת ב-2 ההיבטים הבאים:

  • אשרות: חברה כדוגמת "לעבוד בחלום" מנהלת את כל נושא ויזת העבודה ואשרת השהייה בדובאי.
  • עבודה: החברה תסדיר גם את הפן התעסוקתי, קרי תמקם אתכם בעגלה במיקום מוצלח עם תנועה של אנשים. 

יש לציין, בסופו של דבר, התפקיד של החברה הוא למקם אתכם ואת העגלה שלכם במיקום מוצלח. במילים אחרות, עגלות בדובאי בד"כ ממוקמות במקומות שבהם יש תנועה רבה של תיירים. איפה שיש נחילים של תיירים, שם תרצו להיות – זה האינטרס שלכם ושל המעסיק שלכם. 

כמה אפשר להרוויח בעגלות בדובאי?

באופן כללי, אפשר להרוויח יותר מאשר מה שחיילים משוחררים מסוגלים להרוויח בעבודות מועדפות כמו תחנות דלק, בניין, חקלאות וכולי. בדובאי, המשכורות יכולות לנוע בין כמה אלפי שקלים לבין עשרות אלפי שקלים לחודש, הכול עניין של יכולת מכירה, קצת פלפל באישיות ורעב לטרוף את העולם. 

חשוב לציין, אל תיפלו לידיהן של חברות אשר מבטיחות לכם X שכר בחודש! אין כזה דבר, כי יכולת המכירה תלויה אך ורק בכם ולא באף גורם אחר. כשאתם מחפשים חברה שתשלח אתכם לדובאי או לכל יעד בחו"ל, תחפשו שקיפות ומהימנות – לא סיפורים באוויר. 

איזה ניסיון נדרש עבור עבודה בעגלות בדובאי?

בראש ובראשונה, תמיד עדיף שיהיה לכם ניסיון קודם במכירות מכל סוג כזה או אחר. עם זאת, ישנה עדיפות לניסיון במכירות פרונטאליות. כמו כן, עבודה בדובאי מצריכה אנגלית ברמה טובה או לפחות ברמה מדוברת. בנוסף, נדרשת יכולת לתפקד תחת לחץ, שכן העגלות האלו הן להיט שמושך תיירים רבים בו זמנית. 

לא פחות חשוב, עבודה לצעירים בעגלות מצריכה רעב! רעב לייצר כסף, למכור, להיות נחמד לאנשים וליצור אינטראקציות עם כל סוגי התיירים. ובשורה התחתונה, נדרש ממכם הרצון להעתיק את מקום המגורים שלכם לתקופה מסוימת. חלק מהאנשים עושים את זה למשך 3 חודשים, אחרים במשך שנה ומעלה וכולי. 

יש הטבות לעובדי עגלות בדובאי? – לעבוד בחלום

אפשר לקרוא לזה הטבות, אבל אפשר לקרוא לזה גם קידום אינטרסים הדדי של המעסיקים ושל עובדי העגלות. אנחנו כמובן מדברים על ההיבטים הבאים:

  1. ביטוח רפואי
  2. מגורים חינם ביעד
  3. כרטיס טיסה על חשבון החברה 

ההיבטים לעיל הם החשובים ביותר בכל מקרה שבו בוחרים לעבוד בחו"ל, כאשר ההמלצה היא למצוא חברה אשר מספקת את ההטבות האלו. חברת לעבוד בחלום לא רק מספקת את ההטבות הנ"ל, אלא גם מספקת תקופת חפיפה (או הכשרה, איך שתרצו) שבסופה העובדים מוצבים במקום הומה אדם ותיירותי מאוד כמו: פארקים, אזורי גלריות ומוזיאונים, קניונים ועוד.

הוחלט שמחפשים עבודה בדובאי? צרו קשר עם צוות "לעבוד בחלום" למידע נוסף.

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!