עבודה בניו זילנד

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

טרם ביקרתם בניו זילנד ואתם חושבים על נסיעה? לטייל, לגור, ללמוד, לעבוד? אם כך כדאי שתבררו קודם כל כיצד הכל עובד ותקבלו את המידע הדרוש על ויזות – ויזת תייר, ויזת סטודנט או ויזת עבודה בניו זילנד, במאמר הבא תמצאו את כל המידע אודות עבודות בניו זילנד. עבודה בניו זילנד ואוסטרליה הם בין היעדים הפופולריים הן למטרת טיול והן למטרת עבודה בקרב צעירים ישראלים, רובם חיילים משוחררים שזה עתה סיימו את שירותם הצבאי ומעוניינים או לטייל או לעבוד ופעמים רבות גם לשלב עבודה בחוץ לארץ או אוסטרליה וטיול גם יחד.

כאשר מדובר על אוסטרליה הפרוצדורה להשגת עבודה חוקית היא פשוטה יותר אך כאשר מדובר על ניו זילנד זה מעט יותר מסובך, לכן לפני שתגיעו להחלטה כדאי שתדעו מה שיש לדעת על ויזות לניו זילנד, ריכזנו למענכם אינפורמציה חשובה אך כדי לקבל את כל הפרטים המהותיים מומלץ להתעמק בנושא מעבר למידע שניתן במאמר זה.

ויזת תייר לניו זינלד

אם אתם מתכננים אך ורק לטייל או לשהות בניו זילנד מבלי ללמוד או לעבוד עומדות בפניכם שתי אופציות עיקריות – טיול או שהייה שאורכם פחות משלושה חודשים אינו מצריך כל ויזה. טיול או שהייה ארוכים יותר מצריכים ויזת תייר אותה יש להוציא לפני ההגעה למדינה. ויזת תייר מאפשרת לכם לשהות בתחומי המדינה עד תשעה חודשים.

עבודה בניו זילנד ואוסטרליה הם בין היעדים הפופולריים הן למטרת טיול והן למטרת עבודה בקרב צעירים ישראלים

ויזת סטודנט לניו זילנד

אם אתם חפצים לגור וללמוד בניו זילנד לתקופה קצרה משלושה חודשים יהיה עליכם להוציא רק ויזת תייק, אך אם התקופה ארוכה יותר משלושה חודשים יהיה עליכם להוציא ויזת סטונדט, ניתן לעשות זאת די בקלות על ידי קבלת הצעה ממוסד ההשכלה בו אתם חושבים או מעוניינים ללמוד, הצעה הכוללת פרטים טכניים כמו שמות הקורסים, משך הלימודים ועלות שכר הלימוד.

על ויזת עבודה לניו זילנד ועל עבודה בניו זילנד

ברמת העקרון מי שאין ברשותו דרכון זר אינו יכול לקבל ויזת עבודה לניו זילנד, גם מי שבידיו ויזת תייר אינו יכול לעבוד בה. השאלה הנשאלת היא האם בכל זאת ניתן למצוא ולעבוד בעבודה חוקית? אין זה בלתי אפשרי, באתר נשמח לספק לכם פרטים על עבודה בניו זילנד ואף להביא בפניכם מבחר הצעות עבודה מוצלחות, פנו אלינו והתחילו בסקירה.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!