עבודה בניו-ג'רזי

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

גם עבודה מעולה וגם חופשה בניו ג'רזי עם הרבה מאוד כסף – יש חיה כזו!

כולנו חולמים על עבודה טובה ומכניסה שתאפשר לנו למצות את כישרונותינו בכיף ולצחוק כל הדרך אל הבנק. במקביל, מי מאתנו איננו חולם על חופשה מפנקת בצירוף עבודה איכותית בניו-ג'רזי לזמן בלתי מוגבל

זה הזמן להפסיק לחלום ולהתחיל להגשים חלומות: עבודה בניו-ג'רזי!

למה לעבוד בניו-ג'רזי?

נתחיל במצב שוק התעסוקה הישראלי, שאיננו מזהיר, בלשון המעטה. אם תנסו לחפש בארץ עבודה סבירה ההולמת את כישרונותיכם, תגלו כי אתם מתמודדים על כל בדל של משרה עם עוד אין ספור ישראלים נמרצים ומוכשרים ממש כמותכם.

היצע המשרות יהיה, בדרך כלל, לא מרשים במיוחד: טלמרקטינג, מוקד טלפוני, מחסנאים, מתדלקים, עמדות קידום מכירות ושירות לקוחות, וכדומה. במילים אחרות, אתם מוזמנים לשבת שעות ארוכות מול המחשב, במשמרות משמימות ומעייפות, ולהעביר את זמנכם בחדגוניות משעממת.

ההכנסה? קרוב לשכר המינימום. אם מתאים לכם ?בבקשה… אבל אם אתם חבר'ה יוזמים, נמרצים, מקוריים ושאפתנים, מהסוג שחותר ליותר ולא מסתפק בברירות מחדל, מגיע לכם יותר! עבודה בניו-ג'רזי תספק לכם הרבה יותר: הרבה יותר אקשן, הרבה יותר חוויה, הרבה יותר עניין, ובעיקר הרבה יותר כסף!

כשאתם עובדים בניו-ג'רזי אתם נהנים ממגורים חינם עם חבר'ה בראש שלכם, מתענגים על שהייה מושכת באזור המאפשרת לכם לחוות את המקום לעומקו

מה מחכה לכם בעבודה בניו-ג'רזי?

בניו-ג'רזי, כמו בניו-ג'רזי, הכל בגדול. רמת הצריכה של ההמון האמריקאי אולי תפתיע אתכם ברגע הראשון, אבל מהר מאוד תעלו על הפוטנציאל העסקי האדיר הטמון בבזבזנות האמריקאית האופיינית. תקבלו לידיכם חנות עמוסה קוסמטיקה, בצעצועים ובגדג'טים כאלה ואחרים, תשפשפו קצת את האנגלית שלכם, תאזרו מעט אומץ, ותקפצו למים! אזרח אמריקאי עשוי בהחלט להשאיר בידיכם כמה אלפים טובים תמורת תכשירים קוסמטיים תוצרת ישראל, אם רק תצליחו לשכנע אותו שבמוצרי הקוסמטיקה שלכם טמון הסוד להעלמת קמטים.

את האמת? זה לגמרי לא מסובך, ואם אתם מצוידים בחיוך מקסים, בהתלהבות ובעיניים בורקות, נפח חשבון הבנק שלכם יעלה במהירות מסחררת, כשתעמיסו עליו משכורות בסדר גודל שהישראלי הממוצע בגילכם יכול רק לחלום עליהן, ולהישאר עם החלום על הדרך, תרכשו מיומנויות חשובות שילוו אתכם בכל קריירה עתידית שתבחרו לעסוק בה.

אסטרטגיות שיווקיות, זיהוי הזדמנויות עסקיות שוות, תעוזה, זיהוי צרכי הלקוח, זיהוי התזמון הנכון לביצוע עסקה, ושאר מיומנויות חשובות שרק מי שקופץ ראש היישר לשוק האמריקאי כמו גדול, יוכל לרכוש אותן לטווח ארוך.

אם בחופשה בחו"ל אתם משלמים הון על כל רגע של שהייה ומוגבלים בזמן, הרי כשאתם עובדים בניו-ג'רזי אתם נהנים ממגורים חינם עם חבר'ה בראש שלכם, מתענגים על שהייה מושכת באזור המאפשרת לכם לחוות את המקום לעומקו ולרוחבו, וכמובן – מתחככים עם האוכלוסייה המקומית באופן עוצמתי ועמוק הרבה יותר, בהשוואה לחופשה סטנדרטית ושטחית.

אם עבודה בעגלות איננה מתחברת לאישיותכם, לרשותכם מגוון עשיר ורחב של אופציות עבודה מלהיבות נוספות בניו-ג'רזי

 

ומה עוד?

אם עבודה בעגלות איננה מתחברת לאישיותכם, לרשותכם מגוון עשיר ורחב של אופציות עבודה מלהיבות נוספות בניו-ג'רזי. מה למשל? אבטחה, אופר, עבודה בתחום ההייטק, מנעולנות, מסעדנות, נהיגה, עבודה בתחום הרפואה והפארמה ועוד. הביאו את הכישרון שלכם, את נטיותיכם האישיות ואת תחומי הניסיון שלכם, ואנו נתאים לכם את העבודה התפורה בול למידותיכם. מצאתם את עצמכם בין השורות? אל תחמיצו את הזדמנות חייכם!

המשרה שלכם בניו-ג'רזי כבר מחכה לכם. רק תבואו!

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!