עבודה במלבורן

להרוויח כסף גדול ! ביעדים הטובים בעולם !

מחפשים עבודה במלבורן, בסידני או ביעד אחר באוסטרליה? הייתם מעוניינים לשלב בין טיול ביבשת המופלאה והמרתקת לבין עבודה חוקית, בתנאים הוגנים ועם משכורת מרשימה מאוד? בואו לגלות כיצד ניתן לעשות זאת בהצלחה ולעבור חוויה של פעם בחיים!

לטייל ולעבוד במלבורן

המוני צעירים מרחבי העולם ומישראל נוסעים כל שנה לאוסטרליה, אוסטרליה היא בין יעדי התיירות המבוקשים ולא מעטים גם משלבים עבודה עם הביקור והטיול בה.

בין אם הם מתחילים בטיול וכאשר התקציב הולך ופוחת עובדים על מנת לחסוך ולא לחזור לארץ בידיים ריקות או להמשיך ולטייל ובין אם הם קודם כל עובדים ורק לאחר שהרוויחו די מתחילים לטייל.

לא מעט ישראלים גם מטיילים וגם עובדים באוסטרליה, כיצד הם עושים זאת?

חשוב לדעת שבכל הנוגע לויזת עבודה באוסטרליה, לאוסטרליה הסכם ויזת Working Holiday, המספקת אפשרות לעבוד בזמן שהות של עד שנה בה לצעירים בני 18 עד 30 ללא ילדים, עם שמונה עשרה מדינות, אך ישראל אינה כלולה בהן. ישראלים שאינם מחזיקים בדרכון או אזרחות זרים יכולים לקבל רק אשרת תייר, אשרת שהות ממושכת או אשרת מגזר ההשכלה הגבוהה.

עם זאת ידוע שלא מעט ישראלים גם מטיילים וגם עובדים באוסטרליה, כיצד הם עושים זאת? ובכן ישנן שתי דרכים עיקריות – האחת אינה חוקית ואילו השניה היא לקבל אישור עבודה, אישור מעין זה ניתן להשיג על ידי קבלת חסות ממעסיקים שהורשו וקיבלו היתר מיוחד להעסקת עובדים זרים על בסיס זמני. במקרים אלו גם על המעסיק או החברה וגם על העובד לעמוד בתנאים מסוימים.

עבודה במלבורן ישנן לא מעט עבודות באוסטרליה שמציעים חברות ומעסיקים ישראלים

עבודה במלבורן ובמדינות נוספות

עבודה במלבורן ישנן לא מעט עבודות באוסטרליה שמציעים חברות ומעסיקים ישראלים, רוב המשרות הן בתחום המכירות בעיקר בעגלות בקניונים.

עבודות אלה אם הן חוקיות הן עבודות נוחות עם תנאים טובים ומשכורות גבוהות יחסית המספקות לעובד אפשרות גם להרוויח כראוי, גם לחסוך וגם להנות. בשעות הפנאי לא חסר מה לעשות, מה לראות והיכן לבלות.

אז אם אתם מתכננים לנסוע לאוסטרליה ומחפשים עבודה במלבורן, בסידני, בפרת' באדלייד ובמדינות נוספות ברחבי היבשת, פה באתר רפרנס ניתנת לכם ההזדמנות להיחשף אל מגוון הצעות עבודה ולקבל ייעוץ והכוונה מקצועיים.

 

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
עבודה בחו"ל בווייטנאם וגם נסיעות

האם אתה חולם על חוויה משנה חיים שבה תוכל לעבוד במדינה זרה, לשקוע בתרבות עשירה ולצאת להרפתקאות מסע מרגשות? אל תסתכל רחוק יותר מווייטנאם –

עבודה ביוון
עבודה ביוון

עוד מאז שנת 2008, שבמהלכה יוון חוותה משבר כלכלי אשר כמעט הוביל לפשיטת הרגל שלה, עבודה ביוון הפכה לסוגייה מורכבת. מצד אחד, עבודות ביוון הפכו

עבודות בחול ללא ויזה
עבודות בחו"ל ללא ויזה

האם ניתן למצוא עבודות בחו"ל ללא ויזה? יש מגוון אפשרויות תעסוקה בחו"ל, חלקן דורשות ויזה וחלקן אינן. אם אתם מעוניינים לעבוד בחול חשוב שתכירו את

עבודה בעגלות בדובאי 
עבודה בעגלות בדובאי 

עבודה לצעירים בעגלות  דובאי רק לאחרונה נפתחה כיעד תיירותי לוהט עבור ישראלים, וכבר רבבות עשו את דרכם לאחת ממלכות הפלא של המזרח התיכון. מלבד נופש

עבודה באפריקה לחיילים משוחררים
עבודה באפריקה לחיילים משוחררים

רבים מאיתנו כשהם חושבים על אפריקה הם מדמיינים מדינת עולם שלישי, מקום שאין בו תעסוקה. עם זאת, אפריקה נחשבת לאחד מהיעדים הפופולריים ביותר לעבודות לחיילים

עבודה חוקית בארצות הברית
עבודה חוקית בארצות הברית

מחפשים עבודה חוקית בארה"ב? אמנם חוקי ההגירה בארה"ב לא באמת התגמשו בשנים האחרונות, אבל כן חל שינוי מסוים בכל הנוגע לעבודה באמריקה. בפועל, תקופת הקורונה

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!