עבודה ביוון לבעלי דרכון אירופאי

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה ביוון לבעלי דרכון אירופאיעבודה בחו"ל קורצת לצעירים רבים שהשתחררו מהצבא ומחפשים משכורות גבוהות וגם להנות מעבודה "לא שגרתית" בארץ. מצד אחד, יש גם מחשבות על הניתוק מהארץ, המרחק ביניכם ובין המשפחה במדינות מערביות והשיקול המרכזי הזה יכול לגרום לבלבול. אם גם אתם חושבים על עבודה בחו"ל, אבל לא רוצים להרחיק מדי יש לנו פתרון עבורכם, עבודה קרובה לבית. עד כמה קרובה? ביוון.

 

עבודה ביוון – מה זה אומר?

עבודה ביוון לבעלי דרכון אירופאי יכולה להיות מגוונת, יוון היא שותפה באיחוד האירופי והכלכלה שלה בצמיחה מתמדת. לפני שניגע בסכומים אותם תוכלו להרוויח, במה אפשר לעבוד ביוון? עבודה ביוון לבעלי דרכון אירופאי היא עבודה במגוון תחומים, אך התחום המרכזי והנפוץ ביותר הוא עבודה בעגלות. מדובר על דוכן מכירה שנמצא במקומות מרכזיים כמו מקומות מסחר, קניונים ועוד. התפקיד שלכם הוא למכור את המוצרים של החברה שלרוב הם מוצרי ים המלח, מוצרי קוסמטיקה, מוצרי חשמל, אקססוריז, אופנה ועוד.

השכר ביוון למקומיים אינו גבוה, הוא דומה לזה שבארץ ואפילו פחות. אבל כאשר מדובר על עבודה בעגלות השכר הוא לפי מכירות, זאת אומרים שאתם מנותקים מהכלכלה המקומית ומתוגמלים בצורה גבוהה יותר. על כל מוצר שאתם מוכרים אתם תקבלו עמלת מכירה, זאת אומרת שגובה השכר תלוי בכם. אבל איפה אתם מתגוררים? החברה מציעה לכם בתים שם אתם מתגוררים עם עוד חברה ישראלים, בדרך כלל משוחררים טריים בדיוק כמוכם. ברוב המקרים לא משלמים שכר דירה, אבל יש דירות מסוימות בהם תדרשו לשלם שכר נמוך במיוחד, בדרך כלל בין 100 דולר לעד 200 דולר לחודש (פחות מ-800 ש"ח). 

מהו היתרון בדרכון אירופאי?

ישראלים רבים מחזיקים דרכון אירופאי שמאפשר להם להנות מתנאים סוציאליים דומים לאזרחי אירופה. אם יש לכם דרכון אירופאי תוכלו לעבוד ביוון בצורה חוקית, בין אם מדובר על עבודה כשכיר ובין אם מדובר על עבודה בתור עצמאי. אתם לא נדרשים להוציא אישור עבודה, והיתרון הוא שאתם יכולים לעשות זאת בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי. עבודה באירופה למי שמחזיק בדרכון אירופאי מאפשרת לכם לעבוד במדינות הבאות: יוון, הונגריה, רומניה, צרפת, ליטא, בלגיה, בריטניה ועוד מדינות רבות אחרות החברות באיחוד האירופי.
ריכזנו עבורכם מספר יתרונות:

  1. עבודה – אתם יכולים לעבוד בצורה חוקית בכל אחת מהמדינות החברות באיחוד. אתם לא נדרשים להוציא אישורי עבודה. בכל הנוגע לעבודה בעגלות, רבים לא יכולים לעבוד בצורה חוקית ונמצאים בסכנה מצד הרשויות למקרה שיתפסו. כאשר יש לכם דרכון אירופאי אין לכם את החשש הזה ואתם יכולים לעבוד ללא הגבלת זמן ביוון. 
  2. מעבר חופשי – לבעלי אזרחות אירופאית יש מעבר חופשי בין מדינות אירופה השייכות לאיחוד. אתם יכולים להיכנס ממעבר חופשי ללא הגבלות. 
  3. דירה – זה אמנם יכול להישמע רחוק, אבל רבים מעובדי העגלות בוחרים להשתקע במקום בו הם עובדים. מלבד לכך שהם יכולים לגור ללא צורך באישורים שונים במדינות אירופה, הם יכולים גם לרכוש קרקעות, דירות ולעשות רילוקשיין. 

לא רק כסף

נכון, בעגלות אפשר להרוויח לא מעט כסף. רבים בוחרים בעבודה בעגלות לא רק בגלל הכסף, אלא גם בגלל החוויה. יוון היא מדינה ים תיכונית שיכולה להזכיר באופי שלה את ישראל, ישראלים רבים מוצאים את יוון בתור מקום מושלם לגור ולעבוד, ליצור חיבורים עם חברים לעבודה וכמו כן, עם מקומיים. יוון היא מדינה מלאת תרבות, מאכלים קסומים, נופים מרהיבים ואינספור אטרקציות שתוכלו לחוות במהלך ימי החופשה שלכם ובסופי שבוע. אז מלבד לכסף, אתם גם נהנים מחיי תרבות, נופשים ואתרים חלומיים שרבים מהישראלים רק חולמים לפקוד. 

כמה מרוויחים בעבודה בעגלות?

אחרי שהכרנו את העבודה, הבנו את היתרונות של מי שמחזיק בדרכון אירופי, מה השכר אותו אתם צפויים להרוויח? כאמור, השכר משתנה בהתאם למכירות שלכם. בדרך כלל בתקופת החגים השכר קופץ משמעותית, אבל במשך השנה השכר די גבוה גם כן. אם נשווה את המשכורת הממוצעת בארץ למי שאין ברשותו השכלה או כישורים מיוחדים, נראה פער משמעותי. בעוד שבארץ השכר הסטנדרטי למשוחררים טריים נע בין 6,500 ש"ח ועד 9,000 ש"ח, בעבודה בעגלות תוכלו להרוויח בין 2,500 אירו ועד 3,000 אירו ואף יותר.

השכר תלוי בכם, בהתחלה אתם מסתגלים לעניין המכירות ומישהו ותיק מלווה אתכם. עם הזמן ועם כישורי מכירות תוכלו למצוא את עצמכם מרוויחים יותר ויותר מדי חודש. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון על עלויות המחייה הנמוכות ביוון בהשוואה לארץ. כך שלא רק המשכורת גבוהה, אתם גם מוציאים פחות, בין אם מדובר על שכר דירה מופחת אם בכלל, ובין אם מדובר על הוצאות שוטפות כמו אוכל, בילויים וכן הלאה. לכן, אם אתם מחפשים עבודה ביוון לבעלי דרכון אירופאי, אתם יכולים גם להרוויח משכורת יפה, גם להיות קרובים לארץ וגם להנות מיוון הקסומה. 

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!