עבודה בחול לא מכירות

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בחול לא מכירותישראלים רבים מחפשים עבודה בחול. אחת האפשרויות המרכזיות היא לעבוד בעגלות, כלומר במכירות. מדובר בעבודה בה מוכרים מוצרים שונים כמו קרמים, סבונים ומלחי אמבט מעגלה המוצבת במרכז מסחרי גדול. אך מה עושים אם לא רוצים לעבוד במכירות? למעשה יש מגוון רחב של עבודות בחול שלא כוללות את תחום המכירות. במאמר הבא נרחיב על האפשרויות השונות לעבודה בחול, לא כולל מכירות.

 

עבודה בחול לא מכירות- מוקד שירות לקוחות

במדינות רבות ברחבי העולם יש מוקדי שירות לקוחות שונים בהם מחפשים עובדים ממדינות שונות. למעשה מדובר במוקדים של חברות גדולות שמעניקים שירות ללקוחות מדינות שונות בעולם וצריכים עובדים שיוכלו להעניק שירות לאותם לקוחות. כלומר, מחפשים עובדים ישראלים רבים שיוכלו להעניק שירות ללקוחות ישראלים. ברוב המקרים לא משתלם לחברות אלה לפתוח מוקדים באותן מדינות ולכן הן מעדיפות להעסיק עובדים ממדינות אלה. מדובר במוקדים מגוונים של חברות גדולות כמו חברות אופנה, חברות סלולר, חברות אינטרנט ועוד.

עבודה בחול לא מכירות- הקהילות היהודיות

במדינות רבות בעולם יש קהילות יהודיות גדולות. פעמים רבות אנשי הקהילות מחפשים עובדים ישראלים לעבודה עם ילדי הקהילה. העבודה בקהילות היהודיות יכולה לכלול מספר אפשרויות שונות-

  • טיפול- אחת האפשרויות המרכזיות מיועדת לנשים ישראליות. משפחות יהודיות רבות מחפשים ישראליות צעירים לעבודה כמטפלות, כלומר כנאני או אופר. כאשר המטפלת תהיה ישראלית היא תוכל ללמד את הילדים עברית, להוות מודל חינוכי, ערכי וציוני ולחשוף אותם לתרבות הישראלית.
  • חינוך- בקהילות היהודיות, אחת מאפשרויות העבודה כוללת גם עבודה בחינוך. מדובר בעבודה במוסדות חינוכיים שונים. מוסדות אלה מחפשים ישראלים יהודים שיוכלו לתרום לחינוך הילדים, ללמד אותם על חגים, מסורות, מנהגים יהודים, לוח השנה העברית, ציונות ועוד. בנוסף, המדריכים הללו יוכלו ללמד את הילדים עברית.
  • עבודה במוסדות- אפשרות נוספת לעבודה בקהילה היהודית היא לעבוד במוסדות שונים כמו בית הכנסת, מועדונים, תנועות נוער ועוד.

 

עבודה בחול לא מכירות- מחנות קיץ

במדינות רבות בעולם יש מחנות קיץ לילדים למשך חופשת הקיץ. במסגרת מחנות קיץ אלה יש גם מחנות קיץ לילדים של הקהילות היהודיות. במחנות קיץ אלה מחפשים מדריכים יהודים ישראלים רבים. כך מדריכים ישראלים יוכלו להוות מודל ערכי, ציוני וחינוכי, ללמד את הילדים מגוון דברים כולל עברית ולחשוף אותם לתרבות הישראלית. מדריכים במחנות הקיץ יבצעו מגוון עבודות שונות כמו הפעלות, העברת שיעורים במגוון תחומים, ליווי הילדים לפעילויות שונות ועוד. הדרכה במחנות הקיץ נחשבת לעבודה ייחודית שכוללת חוויה כיפית במיוחד. בדרך כלל תהיה העדפה לבעלי ניסיון בהדרכה.

 

עבודה בחול לא מכירות- אבטחה

במדינות רבות בעולם מחפשים עובדים לאיוש משרות שונות של אבטחה. ישראלים צעירים, יוצאי יחידות קרביות, הם בעלי ביקוש גבוה מאוד לעבודות אלה מאחר שיש להם ניסיון בתחום. עבודה באבטחה מתבצעת במגוון מקומות כמו מוסדות שונים, שגרירויות, אתרי בנייה, אצל אנשים בכירים, אבטחת אישים ועוד. מדובר בעבודה במשמרות שכוללת תנאים מצוינים.

קראו עוד: עבודה בקרוזים –שייט חלומי וכסף גדול

עבודה בחול לא מכירות- שדה תעופה

בשדות תעופה רבים במדינות שונות בעולם, מחפשים עובדים רבים לאיוש תפקיד של בודקים ביטחוניים. בודק ביטחוני הוא האדם שבודק את כבודת הנוסעים לפני שהם עולים על המטוס. מדובר בתפקיד שמיועד להבטיח את ביטחונם של נוסעי המטוס ולכן הוא כולל אחריות רבה ותשומת לב לפרטים קטנים. הבודקים הביטחוניים יצטרכו לשים לב לכל דבר לא שגרתי על מנת למנוע איומים שונים מבעוד מועד. עבודה זו מצריכה שליטה בשפה האנגלית.

עבודה בחול לא מכירות- עבודה פיזית

במקומות רבים בעולם מחפשים עובדים לעבודות פיזיות שונות כמו עבודה בהובלות, עבודה בחקלאות, עבודה בשיפוצים, עבודה בגינון וכדומה. כל עבודה כזאת מצריכה מיומנויות שונות, אך בעיקר כוח פיזי. יש עבודות שיכללו הכשרה מוקדמת כמו לדוגמא עבודה בפריצת מנעולים. אחת האפשרויות הנפוצות ביותר במסגרת עבודות אלה היא לעבוד בחקלאות. ישראלים רבים בוחרים לעבוד בחקלאות במגוון אפשרויות כמו קטיף, הקמת חממות, תחזוקת בריכות אקולוגיות ועוד. במקרים רבים הישראלים שעובדים בעבודות אלה עובדים באוסטרליה. שימו לב שעל מנת לעבוד באוסטרליה צריך לקבל ויזת עבודה.

 

עבודה בחול לא מכירות- מלונאות

תחום המלונאות הוא רחב מאוד אשר מחפשים בו כל הזמן עובדים רבים שיאיישו תפקידים שונים. בין התפקידים הללו נכללים תפקידים כמו פקידי קבלה, בל בוי, עובדי חדר אוכל, מציל בבריכה וברמן. כל עבודה כוללת מיומנויות שונות ותכלול תנאי קבלה שונים. שימו לב, רוב העבודות לא מצריכות ניסיון תעסוקתי קודם. עם זאת, עבודה כמציל בבריכה מצריכה מכם לעבור קורס מצילים.

 

עבודה בחול לא מכירות- הדרכת טיולים

במקומות רבים בעולם מחפשים מדריכי טיולים ממדינות שונות. למעשה, כאשר מגיעות קבוצות מאורגנות לטייל, בדרך כלל ההעדפה שלהם תהיה למדריך שיודע לדבר בשפה שלהם. כלומר, קבוצה מאורגנת של תיירים מישראל תעדיף לקבל מדריך ישראל דובר עברית. לכן, במקומות תיירותיים שונים מחפשים מדריכי טיולים ישראלים שיוכלו להדריך ישראלים. אם אתם אוהבים לטייל זו העבודה בשבילכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!