עבודה בהוואי

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

אחד היעדים היותר רווחיים ופופולאריים לעבודה בארה"ב לישראלים הוא איי הוואי המרהיבים ועוצרי הנשימה. אז למה דווקא הוואי? מכל הסיבות שבעולם!

לעבוד בהוואי בגלל הכסף הגדול

עבודה בהוואי עבודה בחו"ל, בפרט כזו העוסקת במכירות, מנפיקה משכורות ענק במושגים ישראלים. אבל כל מה שנכון בנוגע לחו"ל, נכון הרבה יותר בנוגע לאיי הוואי. איי הוואי הם אחת הנקודות היותר יפות על הגלובוס והם נהנים מזרם בלתי פוסק של תיירים, המגיעים לבלות באקלים הטרופי המדהים, ועל הדרך, מהווים קהל יעד פוטנציאלי ורווחי במיוחד למוכרים ישראלים. המוצרים הנמכרים ביותר בהוואי הם חצאיות הקסם המוכרות המאפיינות את הוואי ואשר קשה למצוא תייר שמסרב להן.


כמו כן, מוצרי העגלות הקלאסיים, כמו מוצרי ים המלח ודומיהם, נחשבים גם הם למבוקשים ביותר. בעבודה בהוואי תוכלו להגיע למשכורות מנופחות בהחלט, יותר מבכל אזור אחר בארצות הברית. אחת הסיבות העיקריות לכך נעוצה בעובדה שקהל היעד שלכם מורכב ברובו מתיירים. תיירים, בדרך כלל, נכונים לפתוח את הלב והארנק, ונוטים שלא לסרב להצעות שוות. עבורם, הקניות מהוות חלק אינטגרלי מחוויית הטיול בהוואי והם נהנים לקנות. עבורכם – עבודת המכירה תהיה קלה יחסית ותדרוש מאמצי שכנוע מסיביים פחות. בסופו של יום, הקופה תהיה מלאה. ובינינו, זה העיקר!

אחד המאפיינים הבולטים של הוואי הוא האווירה. אז נכון, גם הקניונים בהוואי הם תזזיתיים, גועשים, ודורשים ערנות מקסימלית

 

לעבוד בהוואי בגלל האווירה

אחד המאפיינים הבולטים של הוואי הוא האווירה. אז נכון, גם הקניונים בהוואי הם תזזיתיים, גועשים, ודורשים ערנות מקסימלית, מרץ בלתי נדלה, והרבה אנרגיות. אבל בפועל, רבים מהלקוחות נמצאים בעיצומה של חופשה מפנקת. האווירה רגועה יותר ונינוחה יחסית. הלקוחות איטיים, חייכניים, וסובלניים יותר. הנינוחות הנושבת מהתיירים, יחד עם הנופים עוצרי הנשימה של הוואי, הופכים את האווירה לקסומה ומרגיעה!

לעבוד בהוואי בגלל התנאים המפנקים

עוד פלוס ענק לעבודה בהוואי מתמקד בתנאי המחייה המפנקים של העובדים. אם במיקומים אחרים על פני הגלובוס תמוקמו בתנאים ממוצעים, הרי שבהוואי, חלק משמעותי מהחוויה הם תנאי המגורים המשודרגים. מעבר לכך – בזמנכם הפנוי תוכלו לתור את איי הוואי המדהימים וליהנות משלל האטרקציות המופלאות שהם מציעים. ובקיצור – אם תגיעו לעבוד בהוואי לא תשעממו לרגע. באחריות!

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!