עבודה בברלין

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בברליןברלין היא העיר הגדולה ביותר בגרמניה, היא נמצאת בצפון מזרח גרמניה ונחשבת לעיר מפותחת ומתקדמת. גדולה של העיר מאפשר לה להכיל כמעט 4 מיליון תושבים. עבודה בברלין מאפשרת לכם להנות ממשכורות גבוהות, תנאי מחייה מעולים ועדיין, עלויות המחיה זולות ביחס למקומות אחרים בעולם (בין היתר ישראל). אז אם אתם חושבים להגיח לברלין, ולאו דווקא בשביל להישאר אלא בשביל לעבוד יכול להיות שיש לכם אפשרויות תעסוקה משתלמות במיוחד.

 

בירוקרטיה – עבודה בברלין

לפני שנסביר בדיוק על עבודות בעיר ואיך מגיעים למשרות אלו, האם זה חוקי? מעבר למדינה ולו לצורך עבודה מחייבת אתכם לקבלת אשרת שהייה ועבודה. אם יש לכם דרכון אירופאי תוכלו לעבור את התהליך בצורה הרבה יותר פשוטה. כמו כן, יש הסדר שצריך לקיים בין רשויות המס ולדאוג למגורים ועבודה כמובן. יש משרות שידאגו לכם לכל התהליך, החל מהוצאת אשרת עבודה ועד למגורים. מציאת מגורים בברלין היא לא פשוטה, אבל חברות רבות יכולות לסייע לכם ואף לממן לכם את עלויות השינה באזור. 

מהן אפשרויות התעסוקה?

יש אפשרויות תעסוקה שונות בברלין, אבל כדי להוציא אשרת עבודה עליכם תחילה להתחיל איפה אתם מתכוונים לעבוד. אם אתם עוסקים באומנות תוכלו להוציא אשרת עבודה, אבל עליכם להוכיח שאתם מתפרנסים מהמקצוע, בין אם מדובר על משחק, שירה, ציור ואחרים. אפשרות נוספת היא עבודה בשירות לקוחות של קהל ישראלי, ברחבי העולם מחפשים נציגים ממדינות שונות שדוברים עם השפה והם יוכלו לתת שירות בשפה העברית ללקוחות רבים. 

החברות האלה הן חברות בינלאומיות שפועלות כדי לסייע לקהל לקוחותיהם. החברות בוחרות להעסיק עובדים ישראלים בחו"ל כדי לחסוך בעלויות, אבל לאו דווקא דואגות לכם למגורים. יש לעבור הכשרה מסוימת כדי להגיע למשרה הזאת. העבודה הפופולרית ביותר בקרב ישראלים צעירים היא עבודה בעגלות. דוכני עגלות נמצאים בכל רחבי העולם, מאפריקה ועד ליוון, וכמובן שגם בברלין. 

 

מהי עבודה בעגלות?

עבודה בעגלות היא עבודה בדוכנים שלרוב הם ניידים ומתקפלים. הדוכנים נמצאים במרכזים מסחריים גדולים, והמטרה של החברה היא למכור את המוצרים שלה – כאן אתם נכנסים לתמונה. המשרה היא משרת מכירות, עליכם למכור מוצרי ים המלח, מוצרי קוסמטיקה, מוצרי חשמל, סבונים, מסכות פנים, מסכות גוף ואחרים. אין צורך בניסיון קודם או לדעת את השפה הגרמנית. אתם מקבלים הדרכה במקום העבודה, משך זמן ההדרכה הוא מספר ימים שם אתם מתלווים לעובד עם ניסיון והוא מסביר לכם בדיוק איך להתנהל במקום. יש מספר סיבות שעבודה בעגלות נחשבת לפופולרית:

  1. לינה – רוב החברות העוסקות במכירת מוצרים בעגלות מאפשרות לכם להנות מלינה על חשבונם. עובדי החברה גרים בבתים משותפים עם ישראלים נוספים, במקרים מסוימים הלינה תהיה ממומנת חלקים על ידי העובדים בשיעור נמוך במיוחד. אתם לא צריכים לדאוג איפה תשכרו דירה, אתם לא צריכים לדאוג על פינוי או כל הוצאות עבור חשמל, מים או תקלות. 
  2. רכב – היתרון השני הוא שאתם מקבלים רכב צמוד שיכול לשרת אתכם בזמן השהות שלכם בברלין. אתם נעים עם הרכב לעבודה וחזרה ממנה, ובימי החופש, בלילות ובחגים אתם יכולים לנסוע לאן שמתחשק לכם, להכיר את ברלין כמו שצריך, לצאת מברלין ולחוות גם טיולים ונופים מעבר לעבודה. במקרים מסוימים אתם מקבלים גם טיסות על חשבון המעסיק או מחיר נמוך.
  3. משכורת – השכר של עבודה בעגלות הוא גבוה במיוחד. השכר נקבע בהתאם לכמות שאתם מוכרים, עבור כל מכירה שלכם אתם תקבלו עמלת מכירה. אפשר להגיע לסכומים מכובדים בעבודה בעגלות גם אם אין לכם ניסיון. גובה השכר נע בין 10,000 ש"ח ועד 25,000 ש"ח. אם יש לכם ניסיון תוכלו להגיע גם ליותר, גם בתקופת החגים מרוויחים משמעותית שכר יותר גבוה. 
  4. חוויה – בסופו של דבר, מעבר לעבודה אתם עוברים חוויה משמעותית. החוויה שלכם היא שאתם גרים עם אנשים שיהפכו למשפחה שלכם בסופו של דבר, ואתם עובדים איתם. התקופה הזאת אורכת כמה חודשים, לעיתים גם יותר משנה שבה אתם מכירים חברים לכל החיים. טווח הגילאים נע באותו טווח, בדרך כלל החל מגיל 20 ועד 28. 

איך מוצאים עבודה בברלין?

כדי למצוא עבודה בברלין עליכם לחבור לחברה ישראלית ולהגיש את המועמדות שלכם. לא כל אחד יכול להתקבל לעבודה בברלין, ויש עדיפות למי שיש לו אזרחות אירופאית בתחומי עבודה שונים. כדי למצוא עבודה בברלין אנחנו ממליצים לכם תחילה לערוך השוואה בין החברות השונות ולראות איזו חברה עומדת בתנאים שלכם, מהו הניסיון של אותה חברה ומוניטין. בנוסף, תוכלו לסנן בין החברות השונות בהתאם לתחום בו אתם רוצים לעבוד. אם אתם מחפשים עבודה בהובלות, תחפשו רק עבודה בהובלות. 

לאחר שמצאתם את החברה המתאימה אתם תקבלו איש קשר שילווה אתכם, הוא גם יחכה לכם בנחיתה. איש הקשר יעזור לכם בהוצאת הטפסים הרלוונטיים כדי לקבל אישור עבודה ובסופו של דבר להגיע ליעד ולהתחיל לעבוד.

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!