עבודה בארה"ב ללא אשרת עבודה

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בארהב ללא אשרת עבודהרוצים לעבוד באבטחה באמריקה, מכירה בעגלות בארה"ב, מכירה מדלת לדלת של מוצרים ועוד? יש לכם 3 אופציות:

1) עבודה בארה"ב ללא אשרת עבודה.

2) עבודה בארה"ב הכוללת סידור של כל הבירוקרטיה ע"י חברת השמה.

3) להוציא אשרת עבודה בעצמכם. רגע לפני הטיסה, הנה כמה דגשים שחשוב לדעת – המשיכו קריאה. 

זה ידוע, אבל בכל זאת נציין כבר עכשיו כי עבודה בארה"ב ללא אשרת עבודה – זה לא רעיון טוב. הגישה הישראלית בפעמים רבות אומרת "לי זה לא יקרה", אבל העובדה היא שרבים מהישראלים שחשבו כך קיבלו חותמת שחורה בדרכון שלהם. מה זה אומר, מה חשוב לדעת וממה יש להיזהר? הנה כל המידע למי שמבקשים לעבוד בארץ האפשרויות הבלתי נגמרות. נתחיל עם הבעיות או החסרונות שיש בעבודה לא חוקית בארה"ב:

  1. חותמת שחורה: אף אחד לא מעוניין לקבל חותמת שחורה בדרכון, מה שיכול לא רק לאסור כניסה לארה"ב, אלא גם להקשות על כניסה למדינות אירופה. 
  2. ענישה: מעבר לחותמת שחורה, ישנם חוקים נוספים וגזירות דין אשר נהפכים רלוונטיים במקרה של עבודה בארה"ב ללא אשרת עבודה. 
  3. מס הכנסה: הגוף האחרון שתרצו להתעסק אתו הוא מס הכנסה בארה"ב, אותו גוף שעשוי יהיה לבדוק את ההכנסות הלא חוקיות שלכם אם תיתפסו בעבודה בארה"ב ללא אשרה.
  4. תביעות: גופים שונים יכולים לתבוע אתכם משפטית, אם יתברר שסיפקתם שירותים ללא אשרות נדרשות. 

בכל מבקרה אי אפשר לעבוד בארה"ב ללא אשרה?

באופן כללי, אכן ישנם כמה תחומים שונים אשר עשויים להצריך אשרת שהייה בלבד ולא בהכרח יצריכו אשרת עבודה רשמית. למשל, אנשים אשר מספקים שירותים עצמאים בתחומי הדיגיטל ומוגדרים בחוק בתור "נוודים דיגיטליים", לא בהכרח יצריכו אשרת עבודה כדי לעבוד בגבולות ארצות הברית. 

כתיבה עצמאית או תכנות, שיווק דיגיטלי ועוד, כל אלו הם תחומים שבחלק ממדינות ארה"ב יהיה ניתן לעבוד בהם עם אשרת שהייה בלבד. רק נחדד ונדגיש, בין אם מדברים על התחומים האלו או האחרים ברשימה הקצרה הנ"ל, צריך לוודא שאתם מבינים את ההשלכות המשפטיות של הסדר ההעסקה שלכם.

איך משיגים אשרת עבודה בארה"ב? 

לאחר שהבנו כי עבודה בארה"ב ללא אשרת עבודה היא לא אופציה מומלצת, חשוב להבין כיצד משיגים את האשרה הנחשקת. קודם כל, יש לציין כי בארה"ב, כמו במדינות אחרות – ישנם מקצועות שנחשבים בתור מקצועות מבוקשים ע"י המדינה. נדגיש כי מקצועות אלו משתנים בין מדינה אחת לשנייה בתוך אמריקה. 

אם כבר יש לכם מעסיק בארה"ב, הוא יצטרך לתת לכם חסות לעבודה, וסביר להניח שהוא יעזור עם הניירת הנדרשת לאחת מהוויזות הרלוונטיות לעבודה מהסוג שלכם ולמשך השהייה באמריקה. אם אין לכם מעסיק בארה"ב שמוכן לתת לכם חסות ולעזור עם הבירוקרטיה מול השגרירות, רוב הסיכויים שתצטרכו עזרה מאת חברת השמה ועבודה בחו"ל.  

אילו אשרות עבודה קיימות בארה"ב?

בארה"ב ניתן לקבל כמה סוגים של אשרות עבודה, כאשר אחת מהוויזות הכי פופולאריות היא ויזת ה- H1B. ויזה זו יכולה להינתן כאשר המועמדים עונים על הקריטריונים הבאים:

  1. תואר אקדמאי במכללה או אוניברסיטה מוכרת.
  2. הצעת עבודה ממעסיק אשר מעוניין בכישורים של המועמד. 

יש לציין, חלק מהמקצועות והתחומים נחשבים "דרושים" ע"י המדינה, מה שהופך את תהליך קבלת האשרה לקל יותר ומהיר. במילים אחרות, ככל שהמקצוע שלכם מבוקש יותר באמריקה, כך קבלת הבקשה תעובד חלק יותר במערכת.

לכמה זמן תקפה אשרת עבודה בארה"ב?

אשרת עבודה בארה"ב תקפה בדרך כלל ל-3 שנים, כל עוד מדברים על אשרת עבודה מסוג H1B  הנפוצה. בתום התוקף של הוויזה, ניתן במקרים רבים להאריך אותה ב-3 שנים נוספות, וכך גם כאשר ההארכה מסתיימת – ניתן להאריך אותה שוב. יש לציין, הוויזה תוארך אך ורק אם המועמד יהיו מועסק ע"י מעסיקים באופן רשמי. 

חשוב לדעת, בני זוג אינם זכאים לעבוד תחת אותה אשרת עבודה של בני זוגם האחרים. עם זאת, במקרים רבים בני הזוג של העובדים מקבלים אשרת שהייה בארה"ב. ברוב המקרים, אשרת השהייה תהיה תקפה אך ורק למשך אותה תקופה שבמהלכה בני הזוג מועסקים. 

קבלו סיוע מחברת לעבוד בחלום – לעבוד בארה"ב 

אם אתם חולמים על עבודה בארה"ב, ולאחר שהבנתם כי עבודה בארה"ב ללא אשרת עבודה זה לא רעיון טוב, אתם מוזמנים לפנות לחברת "לעבוד בחלום" עבור מידע נוסף. החברה מספקת את ההטבות הבאות לעובדיה:

  1. טיסה חינם לארה"ב בכפוף לתקנון. 
  2. מגורים חינם ל-3 חודשים באמריקה בכפוף לתקנון. 
  3. ביטוח בריאות על חשבון חברת לעבוד בחלום. 
  4. הכשרה מקיפה בכל עבודה ועבודה בארה"ב. 

לא בטוחים היכן להתחיל, או מה הצעד הראשון במציאת עבודה בארה"ב? עם ניסיון של שנים רבות בתחום ההשמה באמריקה, באירופה, אוסטרליה ועוד, צוות החברה יוכל למצוא עבורכם את העבודה המתאימה לכם ביותר בארה"ב. חברת לעבוד בחלום מזמינה אתכם לקבל מידע נוסף וייעוץ חינם ללא התחייבות.

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!