עבודה בארה"ב בהובלות

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה בארהב בהובלותאין ספק, עבודה בארה"ב בהובלות היא ממש לא עבודה קלה, אבל ברור שהיא מתגמלת יותר מאשר חלק מסוגי העבודות האחרות. אם אתם בנויים לכך מבחינה פיזית ומנטלית, עבודה בהובלות בארצות הברית יכולה להיות משהו קבוע או להוות קרש קפיצה לעבודות אחרות בתחום ובתחומים אחרים. היכן מתחילים? כאן, המשיכו לקרוא. 

זה דבר אחד למצוא עבודה בארה"ב בהובלות, אבל זה דבר אחר לעשות זאת בצורה אחראית וחוקית. לא מעט ישראלים מסיימים את השירות בצה"ל, תופסים להם טיסה לאמריקה ולא מתעכבים לרגע על כל נושא קבלת ההיתרים והאישורים הנדרשים לעבודה בארה"ב. אם אתם שוקלים לעבוד בארה"ב בצורה לא חוקית, אתם צריכים לקחת בחשבון את הפקטורים הבאים הנלווים לעבודה לא חוקית בארה"ב:

 1. חותמת שחורה: חותמת שחורה בדרכון יכולה להינתן למשך כמה שנים ואפילו לצמיתות, מה שימנע ממכם להיכנס שוב לארה"ב. 
 2. כניסה למדינות אחרות: ברגע שיש חותמת שחורה בדרכון הישראלי, קשה יותר להיכנס למדינות אחרות (מלבד ארה"ב, למשל באירופה). 
 3. מס הכנסה: ברגע שתופסים אתכם עובדים בצורה לא חוקית בארה"ב, אתם מסתכנים בהגשת אישומים ע"י מס הכנסה. 
 4. עונשים נוספים: בכל מדינה בארה"ב החוקים עשויים להשתנות, ככה שיש לקחת בחשבון כי בחלק מהמדינות קיים גם עונש מאסר על עבודה לא חוקית. 

אילו עבודות הובלה קיימות בארה"ב?

אם אתם בנויים פיזית להוביל ציוד, ארה"ב היא המקום להתחיל את הקריירה שלכם בו. מי יודע, אולי תוך שנה שנתיים כבר תהיה לכם חברת הובלות אמריקאית משלכם. בתוך כך, קיימות חברות הובלה רבות ושונות בארה"ב, כאשר השירותים הכי נפוצים בתחום ההובלות כוללים:

 • הובלת משרדים.
 • הובלת רהיטים בודדים.
 • הובלות של מפעלים, כולל פירוק והרכבה של מכונות כבדות.
 • הובלות של חומרי בנייה וסחורות כבדות אחרות.
 • הובלת דירות, כולל עיטו, מיגון, פירוק והרכבה של רהיטים.

בין אם בוחרים בתחום הזה או האחר שלעיל, אפשר למצוא בימינו לא מעט חברות אמריקאיות בבעלות ישראלית. באופן הזה, ייתכן שאפילו העובדים האחרים יהיו ישראלים כמוכם, מה שיקל משמעותית על השהות שלכם ועל העבודה. 

למי מיועדות עבודות הובלה בארה"ב?

כאמור, עבודה בארה"ב בהובלות מיועדת עבור אנשים שבנויים לכך בבחינה הפיזית, אך גם בבחינה המנטלית. העבודה הזאת לא פשוטה ובטח שהיא לא קלה, אבל יש בה כמה יתרונות חשובים. למשל, ברוב המקרים העובדה מתבצעת בשעות עבודה סטנדרטיות, קרי 09:00 עד 17:00. יש לציין, יש גם הובלות לתוך הלילה, אך אלו מתוגמלות בד"כ בהתאם ובתוספת מסוימת. 

בסופו של דבר, עבודה בארה"ב בהובלות מיועדת עבור אנשים שאינן פוחדים מעבודת ידיים מאומצת. צריך להיות מוכנים לסחיבה, שינוע ופריקה של ציוד וסחורות כבדות, אם כי חלק מהחברות עוסקות בהובלות קטנות בלבד. אם אתם פחות פיזיים, ייתכן שהובלות קטנות הן מה שאתם מחפשים. כאלו, יש בשפע בארה"ב. 

כמה מרוויחים בהובלות בארה"ב?

בדרך כלל, חברות הובלה בארה"ב משלמות כ-8 – 10 דולרים לשעת עבודה + טיפים. עיקר המשכורת לרוב מבוסס על הטיפים, שיכולים לנוע בין עשרות לבין מאות דולרים בשבוע או בחודש. כאמור, זהו לא הענף הכי רווחי בארה"ב, ומי שרוצים להרוויח בגדול צריכים בד"כ לפנות לכיוון של מכירה בעגלות. 

עוד חשוב לדעת, בחלק מתחומי ההובלות התשלום לשעה הוא גבוה יותר, כמו למשל בתחום ההובלות הכבדות. כמו כן, אם יש לכם רישיון עגורן, מנוף סל, הפעלת במת הרמה וכולי, יש לכך יתרון עצום. מי שיש להם רישיון הובלות עם מנוף, יכולים להשתכר בסכומים הרבה יותר גבוהים מאשר מובילים ידניים. המשכורות, של בעלי רישיון מנוף הובלות, יכולות לנוע בין כ-1,500$ – 5,500$ ומעלה, תלוי בסוגי העבודות המבוצעות ובהיקפי העבודות. 

מה מצריכה עבודה בארה"ב בהובלות? – לעבוד בחלום 

באופן כללי, עבודה בארה"ב בהובלות מצריכה את ההסדרה של אישורי העבודה ואשרות השהייה באמריקה. אם כבר יש לכם דרכון אירופאי, סביר להניח שיהיה לכם פשוט וקל יותר להוציא אשרת עבודה בארצות הברית. 

יש לשים לב, קיומו של דרכון אירופאי אינו מייתר את הוצאת אשרת העבודה בארה"ב. גם אם יש לכם דרכון של האיחוד, עדיין צריך להסדיר את אשרת העבודה באמריקה. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

 1. ביטוחי בריאות: בכל עבודה מוסדרת בארה"ב תידרשו להציג את ביטוח הבריאות שלכם, כאשר פוליסה זו ממומנת ע"י חברת לעבוד בחלום. 
 2. מגורים בארה"ב: חשוב למצוא מגורים הולמים אשר ממוקמים בקרבה למקום העבודה, שכן הנסיעות בארה"ב יכולות להימשך שעות ארוכות כאשר בוחרים במיקום הלא נכון. יש לציין, חברת "לעבוד בחלום" מספקת מגורים חינמיים בארה"ב למשך 3 חודשים, כאשר אלו יהיו ממוקמים בקרבה למקום העבודה. 

צריכים מידע נוסף? לא בטוחים היכן להתחיל בתהליך הרילוקיישן? חברת "לעבוד בחלום" מזמינה אתכם לקבל ייעוץ נוסף ללא התחייבות – צרו קשר כעת! 

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!