עבודה באפריקה

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

אפשרויות העבודה באפריקה מתמקדות בעיקר בדרומה. דרום אפריקה הינה מדינה עשירה המאוכלסת בבריטים רבים, אשר בורכה במגוון מחצבים, ונחשבת ליעד תיירותי מבוקש. בעקבות כך הפכה דרום אפריקה בשנים האחרונות לאזור מועדף על צעירים רבים המעוניינים לבלות ולעשות כסף גדול בקלות.

עבודה בדרום אפריקה

העבודה המומלצת בדרום אפריקה היא בעגלות מכירה המהוות הזדמנות לעשיית הון תוך בילוי באחד מאתרי התיירות היותר אקזוטיים ברחבי העולם. עגלות המכירה העמוסות במוצרים כמו מוצרי קוסמטיקה וטיפוח, צעצועים ומוצרים רבים אחרים, מושכות את אוכלוסיית התושבים ונחשבות ללהיט היסטרי. ההתלהבות הגורפת של תושבי דרום אפריקה שעגלות המכירה מהוות עבורם חידוש לא וותיק, עשויה בהחלט להפוך את העגלה הדרום אפריקאית לרווחית הרבה יותר, כשבדומה למיקומים אחרים ברחבי העולם, תקופת החגאות הנוצריים מעלה באופן ניכר את שיעורי המכירה ומאפשרת להגדיל משמעותית את הרווחים. בתחום המכירות בעגלות נגזר הרווח של המוכר מגובה ההכנסות ומתבסס על אחוזים, כך שככל שתמכרו יותר, פשוט – תרוויחו יותר. אופציות עבודה נוספות, אם כי, רווחיות פחות, הן מכירת ציורי שמן, ועבודה בתחומים לא מכירתיים כמו אבטחה, מזכירות ומקצועות חופשיים דומים.

עבודה במכירות בחו"ל בכלל, ובדרום אפריקה, בפרט, מגלמת בתוכה פוטנציאל בלתי ייאמן לרווחים משמעותיים בסדר גודל שאיננו מוכר בארץ

למה דרום אפריקה?

אם הערים האירופאיות הקלאסיות ועריה הגועשות של ארצות הברית כבר לא עושות לכם את זה ואתם חשים צורך לנסות חוויה מסוג אחר, בניחוח שונה ובסטייל שטרם חוויתם, דרום אפריקה הוא הלוקיישן המומלץ. בדרום אפריקה תיחשפו לאקלים נוח במיוחד, לאוכלוסייה פתוחה ומזמינה ולרמת חיים גבוהה בתנאי מחיה מפנקים ונוחים. המכירה מתמקדת באוכלוסייה הלבנה של דרום אפריקה הנהנית ממעמד כלכלי מבוסס, ומרבה לבלות בקניונים החדשניים המתנוססים ברחבי הערים הגדולות אשר מהווים כר פורה להצבת עגלות מכירה שיאפשרו לכם להרוויח סכומים עליהם לא העזתם לחלום. ההתלהבות של תושבי דרום אפריקה מול פלאי הטכנולוגיה בולטת, ואולי מהווה פועל יוצא של ריחוקה ממרכזי המסחר הגדולים בעולם. עבורכם, בכל אופן, זו הסיבה הטובה ביותר לבחור בדרום אפריקה כלוקיישן המושלם שיאפשר לכם למקסם את הפוטנציאל הגלום בעגלת המכירה שלכם ולתרגם כל דקת עבודה להרבה מאוד כסף.

בעודכם תרים אחר אופציות לעבודה בדרום אפריקה או במיקומים אסטרטגיים אחרים ברחבי העולם, יש להקפיד על כל האישורים הנדרשים בהתאם לחוקיה של מדינת היעד

חשוב לדעת!

בעודכם תרים אחר אופציות לעבודה בדרום אפריקה או במיקומים אסטרטגיים אחרים ברחבי העולם, יש להקפיד על כל האישורים הנדרשים בהתאם לחוקיה של מדינת היעד. לשם כך, יש לבחור להצטרף לחברה מוכרת ואמינה המסדירה באופן חוקי את כל הפרטים הדרושים. חברות בלתי אמינות או חאפרים למיניהם אשר יציעו לכם את שירותיהם עלולים בהחלט להוביל אתכם למצב בו תיתפסו בלא האישורים המתאימים ותאלצו לשאת בתוצאות הבלתי נעימות, ללא גיבוי מצדם.

כך עושים היום כסף

עבודה במכירות בחו"ל בכלל, ובדרום אפריקה, בפרט, מגלמת בתוכה פוטנציאל בלתי ייאמן לרווחים משמעותיים בסדר גודל שאיננו מוכר בארץ. תותחי מכירות שיודעים את העבודה עשויים לסיים את החודש עם עשרות אלפי שקלים בכיסם, כשבתקופות החמות יותר הרווחים עשויים להעפיל לפסגות ברמה אחרת. בכל הנוגע למכירות, חשוב לדעת, כי במקרים רבים שפשוף קל של כישורי המכירה הקיימים בכם ומודעות לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל, עשויים להיתרגם בסופו של חודש למזומנים. כיצד תשפרו את יכולות המכירה שלכם? הקפידו על הצגת חזות יציבה ובוטחת, על חיוך רחב ומזמין, על אדיבות ועל נימוסים המתאימים לגינוני האוכלוסייה המקומית המושפעת מהמקור הבריטי שלה. הציגו את המוצר כאטרקטיבי, ובמקביל – הסוו את להיטותכם למכור, שדרו אמינות, הפגינו הכרות מעמיקה עם המוצר, וקורטוב חוצפה ישראלית גם הוא לא יזיק…

מכירות באפריקה – ההזדמנות האמתית מחכה לכם!

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!