עבודה באמסטרדם

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באמסטרדםאמסטרדם היא אחת הערים המיוחדות והכיפיות בעולם לכן לא פלא שישראלים רבים מעוניינים לעבוד בה. למעשה, אמסטרדם מאפשרת לעובדים בה להרוויח כסף לצד חוויה כיפית ומהנה במיוחד. מחפשים עבודה באמסטרדם? המאמר הבא הוא בשבילכם.

 

למה לעבוד באמסטרדם?

אמסטרדם, בירת הולנד הממוקמת בצפון מערב אירופה. ישראלים רבים בוחרים לעבוד באמסטרדם בכל שנה ויש לכך סיבות שונות. קודם כל, אמסטרדם היא עיר שעובדת באנגלית. לעומת מדינות רבות וערים רבות באירופה, ההולנדים יודעים לדבר אנגלית ברמה טובה. כך תוכלו להצליח להסתדר במגוון עבודות באמסטרדם גם אם אתם לא יודעים לדבר הולנדית. בנוסף, תשמחו לדעת שימי החופשה הרשמיים שחברות מעניקות לעובדים בהולנד הם בסביבות חודש (הרבה יותר מאשר במקומות אחרים). שימו לב שגם המשכורת בהולנד היא לא רעה והממוצע השנתי שלהם נחשב לדי גבוה גם עבור מקצועות פחות יוקרתיים. מלבד כל אלה, השהייה באמסטרדם כוללת גיוון, פריחה של פרחים יפהפיים, מים באיכות מצוינת, מזג אוויר מגוון, ימי שמש ארוכים בחודשי הקיץ, ומגוון מועדונים ומקומות בילוי מהנים במיוחד. בקיצור, אמסטרדם היא עיר כיפית במיוחד.

עבודה בעגלות

אחת מאפשרויות העבודה באמסטרדם היא עבודה בעגלות. מדובר באחת האפשרויות הנפוצות והמבוקשות ביותר בקרב ישראלים. הסיבה לכך היא שמדובר בעבודה שכוללת תנאים מצוינים לרבות סידורי מגורים ורכב צמוד. בנוסף, מאחר שמדובר בעבודה במכירות לצעירים, המשכורת מבוססת על עמלת מכירות. כך ניתן להגיע למשכורות גבוהות במיוחד. אז מהי עבודה בעגלות?

עבודה בעגלות היא למעשה עבודה במכירות. העגלות הן מעין דוכנים ניידים הממוקמים במרכזים מסחריים גדולים בערים מרכזיות, כמו אמסטרדם. המוצרים המרכזיים הנמכרים בעגלות הם תכשירים תוצרת ים המלח כמו סבונים, מסכות פנים וגוף, קרמים, מלחי אמבט ועוד. יש עגלות בהם נמכרים גם מוצרי חשמל כמו פאנים, מסלסלי שיער, מחליקים וכדומה. עבודה זו כוללת הכשרה קצרה בה תלמדו על המוצרים וכיצד למכור אותם בדרך הטובה ביותר. שימו לב- העונות הטובות ביותר לעבודה זו הן עונת הקיץ והתקופה שלפני חג המולד. בעונות אלה המכירות מתבצעות מבלי שתצטרכו להתאמץ.

אך עגלות זה לא משהו שמתאים לכולם: רוצים לדעת עוד? קראו כאן

עבודה באמסטרדם לא מכירות

עבודה בתיירות

אמסטרדם היא אחד ממוקדי התיירות המבוקשים ביותר בעולם. בעקבות כך, תוכלו למצוא מגוון עבודות שונות בענף התיירות. לדוגמא, עבודה באמסטרדם בתיירות יכולה לכלול עבודה במלונות, עבודה במסעדות, הדרכת טיולים ועוד. כל עבודה מצריכה מיומנויות שונות ומתאימה לאנשים אחרים.

לדוגמא, עבודה במלונות כוללת תפקידים רבים כמו פקידי קבלה, בל בוי, ברמן, עובדי חדר אוכל, מציל בבריכה ועוד. מלונות רבים במקומות רבים בעולם ובאמסטרדם בפרט מחפשים עובדים רבים לאיוש תפקידים אלה. שימו לב שעל מנת להיות מציל בבריכה עליכם לעבור קורס מתאים.

במידה שאתם אוהבים לטייל, אפשרות טובה יותר עבורכם תהיה לעבוד בהדרכת טיולים. במקומות רבים בעולם מחפשים מדריכי טיולים דוברי שפות שונות כך שיוכלו להדריך קבוצות ממדינות שונות בעולם. כך מחפשים גם מדריכים ישראלים שיוכלו להדריך קבוצות של תיירים ישראלים. מדובר בעבודה חווייתית במיוחד שמצריכה מכם יכולת להתמודד עם שינויים.

 

עבודה בקהילה היהודית באמסטרדם

באמסטרדם יש קהילה יהודית גדולה. למעשה, בקהילות יהודיות ברחבי העולם וכך גם באמסטרדם, משפחות רבות מחפשות ישראלים יהודים למגוון עבודות שונות ברחבי הקהילה. למעשה מדובר באחת מהאפשרויות הנפוצות של עבודה באמסטרדם. בקהילה היהודית ניתן לעבוד במגוון אפשרויות. לדוגמא, אפשרות אחת היא לעבוד בטיפול. חברי קהילה רבים מחפשים ישראליות שיעבדו כמטפלות של ילדים. בדרך כלל הביקוש יהיה לבנות. בחורה ישראלית תוכל להוות מודל ערכי וציוני עבור הילדים, ללמד אותם על היהדות, ללמד אותם על הציונות וכמובן ללמד אותם עברית. במסגרת התפקיד המטפלת תצטרך לשמור על הילדים במהלך היום.

אפשרות נוספת לעבודה באמסטרדם בקהילה היהודית היא לעבוד בחינוך. בקהילה היהודית מחפשים עובדים ישראלים רבים שיוכלו ללמד את הילדים ולהוות מודל חינוכי. כך הילדים יוכלו ללמוד על המנהגים היהודים, על לוח השנה העברי, על החגים היהודים ועוד. בנוסף, ניתן למצוא מגוון עבודות במוסדות השונים כמו בית הכנסת, תנועות הנוער ועוד.

עבודה במוקד שירות לקוחות

ברחבי העולם וכך גם באמסטרדם יש מגוון של מוקדי שירות לקוחות. מדובר במוקדים של חברות גדולות כמו חברות אופנה, חברות סלולר, חברות אינטרנט וכדומה. למעשה, קיימים גם מוקדים של גוגל או פייסבוק. מוקדים אלה, מעניקים שירות ללקוחות ממדינות רבות בעולם. לכן, על מנת להיות מסוגלים להעניק שירות ברמה גבוהה ללקוחות של אותן מדינות, מוקדים אלה מחפשים עובדים ממגוון רחב של מדינות. כך גם לגבי עובדים ישראלים. כל חברה שמעניקה שירות ללקוחות ישראלים מחפשת עובדים למוקדים אלה שיוכלו להעניק שירות ללקוחות הישראלים. ברוב המקרים, לא משתלם לחברות הללו לפתוח מוקדים במדינות בהן ניתן השירות והם מעדיפים להעסיק עובדים מאותן מדינות. מדובר בעבודה שמצריכה תודעת שירות ברמה גבוהה במיוחד. יש לקחת בחשבון שמדובר בעבודה עם תנאים טובים מאוד. בחלק מהמקרים העבודה תכלול סידורי מגורים על חשבון המעסיק.

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!