עבודה באלסקה

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

מחפשים לעבוד בחו"ל אך המחשבה על עבודה במרכזי קניות ענקיים ובערים גדולות קצת מדכאת אתכם? יש לנו את הפתרון המושלם בעבורכם – משרת עבודה באלסקה המרהיבה!

בעוד שצעירים ישראלים רבים בוחרים לנסוע לארצות הברית על מנת לעסוק במכירת מוצרים על עגלות, בשירותי הובלה או בשירותי שמרטפות, ישראלים אחרים המחפשים ערך מוסף בדמות שקט ושלווה, בוחרים להרוויח את לחמם דווקא באלסקה הקרה.

אלסקה הרחוקה מאופיינת בנופים מרהיבים וקסומים, לצד טיפוסים מיוחדים אשר הופכים את חודשי העבודה באלסקה לייחודיים ולבלתי נשכחים.

עבודה באלסקה קצת מידע על אלסקה

אלסקה היא מדינה גדולה במיוחד הממוקמת בצפון אמריקה ומצפון מערב לקנדה. האטרקציות התיירותיות המובילות באלסקה הינן סקי וגלישה בסנובורד, לצד הייחודיות של תושבי המקום, המושכת אף היא תיירים רבים.

אף על פי שמדובר ללא ספק במקום מבוקש וקסום מאוד בארה"ב, הגישה וההגעה לשם אינה כה נוחה ומצריכה הכנה מוקדמת מראש.

אם אינכם מעוניינים לעבוד במפעלי הדגים באלסקה, באפשרותכם לעבוד על גבי ספינות הדיג עצמן.

סוגי העבודות המוצעות באלסקה

מרבית העבודה באלסקה סובבת סביב ענף הדיג ונחלקת לתחומים הבאים:

משרה במפעלי דגים

אלו מביניכם שיבחרו לעבוד במפעל דגים יוכלו לבצע אחת מן העבודות הבאות: אריזת קוויאר, פריקת דגים מהספינה, מיון דגים, שקילת ואריזת דגים והפעלת מכונות. שעות העבודה הממוצעות בספינות הדיג עומדות על 8 שעות ביום והשכר השעתי בספינות הדיג עומד על 7-7.5 דולר. יחד עם זאת, מרבית העובדים יכולים לעבוד שעות נוספות ולהרוויח סכומי כסף נוספים.

היתרונות הבולטים המלווים לעבודה במפעלי הדגים הינם: מגורים במחיר זול במיוחד, עבודה נינוחה יחסית וכמובן, נופים עוצרי נשימה.

בעבודה באלסקה שעות העבודה במשמרת על ספינת הדיג הינן ארוכות יותר משעות העבודה במשמרת במפעלי הדגים

משרה על גבי ספינות הדיג

אם אינכם מעוניינים לעבוד במפעלי הדגים באפשרותכם לעבוד על גבי ספינות הדיג עצמן. עבודה זו נחשבת לקשה יותר ומצריכה מהעובדים לבלות זמן רב בלב ים. בנוסף, שעות העבודה במשמרת על ספינת הדיג הינן ארוכות יותר משעות העבודה במשמרת במפעלי הדגים. יחד עם זאת, עבודה זו נחשבת למשתלמת ולמתגמלת למדי.

היתרונות של משרה זו הינם השכר הגבוה יחסית לצד האפשרות לעסוק במשרה ייחודית ומעניינת. אולם, החסרונות המתלווים למשרה זו הינם הקושי הפיזי והנפשי המתלווים אליה.

פרט משמעותי ביותר אותו כדאי לדעת על השכר המתלווה למשרה על גבי ספינות הדיג הינו צמידות השכר לטיב ולכמות השלל הנתפס. על מנת למנוע אי הבנות או אי נעימויות, כדאי לברר לפרטי פרטים את סוגיית השכר לפני שמצטרפים לצוות העובדים של ספינת דיג מסוימת.

רוצים לקבל ישירות אליכם הצעות עבודה באלסקה?

מלאו עוד היום את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נחזור אליכם עם הצעות עבודה אטרקטיביות ומשתלמות ללא עלות וללא כל התחייבות.

אז מה היה לנו בכתבה:
Picture of לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!