עבודה באירופה בלי דרכון אירופאי

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

עבודה באירופה בלי דרכון אירופאיאפשר למצוא עבודה באירופה בלי דרכון אירופאי, אמנם מדובר על תהליך יותר מורכב אבל אפשרי. רבים מאיתנו מחפשים עבודה בחול והסיבה לכך ברורה, ניתן גם לחוש עצמאות וגם להנות משכר יותר גבוה בצורה משמעותית ממה שנרוויח בארץ. עבודות באירופה ללא דרכון הן מגוונות, ניתן למצוא עבודות עבור אנשים בעלי ניסיון כמו בתחום ההייטק, או עבודות עונתיות בדומה לעבודה בעגלות. חושבים על עבודה בחול ואין לכם דרכון אירופאי? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת. 

 

אילו משרות קיימות באירופה ללא דרכון?

עבודה באירופה ללא דרכון אירופאי יכולה להתפרש לכמה מובנים, ריכזנו עבורכם את מגוון האפשרויות:

  1. עובדים בעלי ניסיון – בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על עבודה באירופה בלי דרכון אירופאי לבעלי ניסיון אנחנו נפנה לעולם ההייטק. בעולם ההייטק יש הרבה יותר דינמיות לעבודות בחול, ומי שאחראי על המעבר הוא בעל החברה. מלבד לעולם ההייטק נוכל לראות עוד משרות בחול שאינן דורשות דרכון, אך כן דורשות מיומנות כמו שיווק, קבלנות ועוד. 
  2. אמני במה – מדינות רבות באירופה פותחות את שעריהן לאמני במה, ציירים, פסלים ועוד תחומים הקשורים באומנות. עם זאת, כדי לעבוד באירופה ללא דרכון עליכם להוכיח שאתם יכולים להתפרנס מהמקצוע שלכם. לכן, רבים יוצרים קשר עם חברות בחול או אנשים פרטיים שיהיו מוכנים להעסיק אותם בתחומם ולאחר מכן יוכלו להוכיח שיש להם עבודה. 
  3. סטודנטים – אם אתם סטודנטים שלומדים בחו"ל, יש לכם אישור לעבוד שלושה חודשים בשנה. במדינות אירופה השונות קיימות תקנות שונות, ולכן חשוב לברר מהי התקנה הכתובה בחוק בהתאם למדינה בה אתם לומדים ומעוניינים לעבוד. 
  4. עבודה בעגלות – עבודה בעגלות היא אחת מבין העבודות הפופולריות בקרב הקהל הישראלי הצעיר. לרוב מי שפונה לעגלות הם חיילים משוחררים, אבל מעבר לכך ניתן למצוא גם סטודנטים שבמהלך החופשים שלהם טסים לגיחות בעבודה בעגלות כדי להרוויח סכומים שלא יוכלו להרוויח בארץ באותה תקופת זמן. עבודה בעגלות יכולה להיות מאוד רווחית, משך זמן העבודה בעגלות בדרך כלל יהיה בין חודש לחצי שנה ובהתאם לרישיון הזמני שתוכלו לקבל מהמעסיק. הוצאת רישיון עבודה קבוע הוא תהליך מורכב יותר, תוכלו לבדוק את התהליך מול המעסיק שלכם.

באילו מדינות ניתן לעבוד בעגלות באירופה?

אם אתם מחפשים עבודה באירופה בלי דרכון אירופאי, ועדיין להרוויח סכומים יפים כנראה שאתם מחפשים עבודה בעגלות. עבודה בעגלות באירופה יכולה להיות במספר מוקדים: צרפת, אנגליה, איטליה, גרמניה, הולנד ועוד מדינות רבות אחרות. בכל אחד מהיעדים ישנן חברות ישראליות שמחפשות עובדים קבועים או זמניים בתור מוכרים בעגלות. 

רובנו מכירים עבודות בעגלות בארה"ב, וכאן אנחנו מדברים על אופי של לקוחות מעט שונה. היתרון המשמעותי באירופה הוא שיש לכם חוויות הרבה יותר תרבותיות, אפשר גם לנוע בין מדינות שונות בקלות באמצעות התחבורה הציבורית המתקדמת שם.

תחום העגלות נמצא בערי אירופה כבר שנים רבות, מדובר על דוכן מפואר הנמצא במרכזים גדולים (בדרך כלל בקניונים). המוכרים שם הם ישראלים, והם גרים בקרבת מקום כאשר בעל החברה דואג להם למקום לינה מכובד. פוטנציאל הרווח הוא אדיר, ככל שתמכרו יותר כך תרוויחו יותר. השכר הממוצע בעגלות נע בטווח של 1,800 אירו ועד 2,400 אירו אך כמובן שזה נתון לשינוי בהתאם ליכולות המכירה שלכם. יכולות המכירה הן דבר שצוברים אותו עם ניסיון, תוכלו לראות מוכרים ותיקים שמגיעים לסכומים של משכורות הייטק בארץ, ובתקופת החגים השכר אפילו עולה. 

אישור עבודה זמני

כאמור, ניתן למצוא עבודה באירופה בלי דרכון אירופאי אבל אם תרצו לעשות זאת באופן חוקי אתם תצטרכו להוציא אישורי עבודה. תוכלו להוציא אישורי עבודה באופן עצמאי, או דרך החברה בה אתם מועסקים. כמו כן, יש חברות המתמחות בהוצאת אישורי עבודה זמניים. בדרך כלל תהליך הוצאת אישור עבודה היא לאחר יצירת קשר עם חברה העוסקת בתחום בו אתם רוצים לעבוד כמו עגלות, על המעסיק לכתוב שאתם חיוניים לעבודה שלו ולאחר מכן תקבלו אישור עבודה זמני שבדרך כלל יהיה עד שלושה חודשים. בתום התקופה תוכלו לחדש את האישור שלכם. כמעט תמיד ניתן לחדש את אישור העבודה בדרך מקוונת ומהירה. 

מה בנוגע ללינה?

כאשר מדובר על עבודה בעגלות, מי שאחראי על מקום הלינה שלכם הוא המעסיק. המעסיק דואג למקום לינה עבור עובדי החברה כאשר הם חיים בבית משותף (4 עד 7 אנשים בדרך כלל). מי שחי איתכם בבית אילו אנשים שעובדים תחת אותה חברה, ולעיתים גם עובדים שעובדים אתכם באותו דוכן. היתרון המשמעותי הוא שעובדי החברה הם כולם ישראלים, אתם נהנים מחגים משותפים, שפה משותפת וחוויות משותפות כאשר כולם בני אותו גיל. עלויות הלינה הן ללא תשלום, ובמקרים מסוימים תצטרכו להפריש סכום מינימלי בעבור הוצאות שכר דירה. 

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!