עבודה באיטליה

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

מחפשים עבודה לאחר השחרור מצה"ל? רק דמיינו לעצמכם כמה נעים יהיה להתעורר בבוקר לנופי איטליה המרהיבה ולשמע השפה האיטלקית הרומנטית, להרוויח משכורת גבוהה, ובין לבין לטייל במדינה מרתקת ויפהפיה. נשמע לכם כמו חלום שקשה להגשים? תוכלו לקבל את כל זה ויותר, אצלנו במרוויחים ביורו – קבלו עוד היום הצעת עבודה באיטליה.

מדוע דווקא איטליה?

עבודה באיטליה היעדים הפופולארים שחיילים משוחררים וצעירים לפני לימודים נוטים לפקוד כדי לעבוד הם ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ומדינות שונות באירופה כגון הולנד, ספרד, אנגליה וכדומה.

ובעצם, למה לא איטליה? הנופים מהממים, האוכל משובח ויחסית גם מוכר מאוד לישראלים, והמטבע הוא יורו. בנוסף, מרחק הטיסה מישראל אינו רב ובכל מקרה של רצון לחזור או לבקר בארץ, לא מדובר במשימה מורכבת או ארוכה מדי.

אפשרויות התעסוקה איטליה רבות ומגוונות כשם הם בכל מדינה אירופאית אחרת שנוסעים בכדי לעבוד בה. אפשר לבחור בין עבודה בעגלות המוצבות בקניונים שבערים המרכזיות ובמוקדי התיירות השונים, למכור יצירות אומנות וציורים מדלת לדלת, לעבוד במלצרות או כברמנים, בחברת הובלות ועוד ועוד.

למה לעבוד באיטליה? הנופים מהממים, האוכל משובח ויחסית גם מוכר מאוד לישראלים, והמטבע הוא יורו

מה מוכרים באיטליה?

כל הצעת עבודה באיטליה שתהיה קשורה בתחום המכירות תהיה כדאית וחשוב לבדוק אותה לעומק וזאת משום שמדובר בעבודה שמחזיקה בסיכויים להרוויח הכי הרבה כסף במינימום זמן בהשוואה לכל עבודה אחרת.

גם באיטליה אפשר לצפות שהמוצרים הנמכרים יהיו מוצרים שתיירים מחפשים אך שגם המקומיים עשויים למצוא בהם עניין. לדוגמא, בעגלות רבות ימכרו צעצועים לילדים, באחרות יהיה מגוון עשיר של מוצרי ים המלח לטיפוח הגוף, מוצרי קומסטיקה וערכות איפור, חידושים וגאדג'טים למיניהם שמופצים בכל העולם ועוד ועוד.

האם יש צורך ללמוד איטלקית על מנת לעבוד תקופה באיטליה

האם כדאי לדעת איטקלית כדי למכור?

כמו לפני שנוסעים לכל מדינה זרה וגם אם רק לצורך טיול, כדאי לדעת מעט מהשפה המדוברת במקום וזאת כדי להתנהל ביתר קלות ולהסתמך על אחרים כמה שפחות. בכל מה שקשור במכירות, גם כאן לא יזיקו כמה משפטי פתיחה באיטלקית כדי לשבות את לב האיטלקיות היפהפיות ולגרום לכך שהן יסתובבו אליכן ויתעניינו במה שיהיה לכם להציע.

יחד עם זאת, יש לזכור שברוב איטליה ובייחוד באיזורים התיירותיים מדברים ומבינים גם אנגלית, כך שאין הכרח לשלוט בשפה האיטלקית באופן מוחלט וגם רמה סבירה של אנגלית יכולה להספיק, לפחות בהתחלה.

התקבלתם לעבודה? כך תכינו את עצמכם

משום שהמעסיקים בדרך כלל דואגים כבר למגורים, רכב, רהיטים וכדומה, כל מה שנותר לכם לעשות זה לוודא שהבנתם היכן אתם עומדים לעבוד ולגור, לשנן את תאריך הנסיעה ולהתכונן להרוויח הרבה מאוד כסף!

יש לזכור שברוב איטליה ובייחוד באיזורים התיירותיים מדברים ומבינים גם אנגלית, כך שאין הכרח לשלוט בשפה האיטלקית על מנת לעבוד שם

כל מה שצריך זה הצעת עבודה באיטליה

רוצים לראות איך הצעות עבודה באירופה ובעולם זורמות אליכם בלי שהתאמצתם כלל? מלאו את הטופס הקצר כאן במרוויחים ביורו ותהנו מפניות ומידע נוסף בחינם במהירות האפשרית וללא התחייבות מצדכם.

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!