עבודה באוסטרליה

להרוויח כסף גדול ! ביעדים הטובים בעולם !

עבודה באוסטרליהצעירים רבים מחפשים לשלב את הטיול הגדול שלהם עם עבודה בה הם ייהנו. אחת האפשרויות הפופולריות היא עבודה בחול בשילוב עם טיול גדול, וגם ללא שילוב. עבודות בחו"ל הן מגוונות, ניתן למצוא יעדים שונים המאפשרים לכם לעבוד בצורה חוקית לתקופת זמן מוגבל באותה מדינה, ובסיום התקופה יהיה עליכם להאריך את הויזה או לחזור לארץ. אחד היעדים הפופולריים בקרב צעירים בשנים האחרונות היא אוסטרליה. אוסטרליה מאפשרת לישראלים לעבוד ללא הגבלות קריטיות במשך שנה שלמה, תהליך הוצאת הויזה הוא פשוט ואתם לא נמצאים בסכנה בדומה לעבודות בחול ללא אישור. 

 

עבודה באוסטרליה – יתרונות

  1. שעות עבודה – שעות העבודה הן נוחות בהשוואה לשעות העבודה בארץ. אם ניקח לדוגמא עבודה בעגלות, הדוכנים פועלים משעה 9 ועד שעה 6 בערב בימי השבוע, ובסופי שבוע הקניון נסגר בסביבות 9. אם נשווה לארץ את שעות העבודה נוכל לראות פער משמעותי. כך שמלבד לעבודה שבה אתם מרוויחים יותר, יש לכם גם הרבה זמן חופשי לבלות ולהכיר את אוסטרליה. כמו כן, אתם צריכים לעבוד שש משמרות, ויש לכם יום מנוחה שלרוב יהיה בראשון. אם נשווה עבודה בעגלות באוסטרליה לעומת ארה"ב וקנדה, שם משך זמן העבודה הוא כ-12 שעות עבודה יומיות, ואילו כאן שעות העבודה מצומצמות יותר. 
  2. שכר – השכר בארץ לא מספיק להרבה אנשים ולכן רבים בוחרים לעבוד בחול. העבודה הזמינה ביותר בחול לצעירים היא עבודה בעגלות, לא נדרש ניסיון או תואר אקדמי. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לעבור הכשרה של כמה ימים ולאחר מכן תתחילו למכור באופן עצמאי. השכר נקבע בהתאם להספק שלכם, אבל גם השכר המינימלי שווה ערך לשכר ממוצע בארץ. 
  3. קהל – עבודה באוסטרליה שונה ממה שאנחנו מכירים בארץ בכמה רמות. בארץ הקהל נחשב ליותר קשה, פחות מנומס ופחות קונה. באוסטרליה מצד שני הרבה יותר קל לעבוד בעגלות ובמכירות, הקהל הרבה יותר אדיב ואוסטרלים גם מאוד אוהבים לבזבז. תרבות הקניה באוסטרליה היא גבוהה, הקהל פוקד את הקניונים מדי יום וקונה מדוכני עגלות. 

עבודה באוסטרליה – עגלות

אחת העבודות האהובות ביותר על הקהל הישראלי הצעיר היא עבודה בעגלות. עבודה בעגלות מאפשרת לנו להרוויח הרבה וגם לחוות את חול בדרך שאי אפשר לתאר. עבודה בעגלות נעשית על ידי יצירת קשר עם חברה מסוימת שנמצאת במדינה בה אתם רוצים לעבוד, לאחר יצירת הקשר תקבלו פרטים אותם תמלאו, איש קשר ובדיקה האם יש לכם אישור לעבוד בחול. עם הגעתכם ליעד אתם מיד תחברו לראש הצוות ותגיעו לדירה שעומדת להיות הבית שלכם לחודשים עד שנה הקרובים. 

בדירה שלכם אתם גרים עם עוד ישראלים שעובדים במכירות, ככה שיש אווירה של בית, ארוחות שישי, בילויים משותפים. כל הדיירים הם בני אותו גיל בערך, משוחררים טריים. לעבודה אתם תגיעו אם באופן עצמאי או עם רכב השייך לחברה. במהלך הימים הראשונים אתם תחברו לעובד עם ניסיון אשר ידריך אתכם איך למכור נכון, אילו קהלים נחשבים ליותר אטרקטיביים ומי פחות. לאחר מספר ימי הכשרה אתם תתחילו לטבול את הרגל שלכם. בהתחלה אתם תראו שהשכר שלכם לא יהיה גבוה כמו של אנשים מנוסים, אבל עם הניסיון השכר עולה. 

 

מה מוכרים בעגלות?

עגלות הן דוכנים בקניון או במרכזים מסחריים אחרים. הדוכן מפואר והוא מכיל בתוכו מוצרי ים המלח, מוצרי קוסמטיקה, מוצרי חשמל, ביגוד, אופנה ומוצרי טיפוח אחרים. הקהל האוסטרלי אוהב את המוצרים שנמצאים בדוכנים בדגש על מוצרי טיפוח. המטרה שלכם היא למכור ליותר אנשים את המוצרים שנמצאים בדוכן, ככל שתמכרו יותר ככה תרוויחו יותר. אתם אחראים לשכר שלכם ותוכלו לראות שעם הניסיון השכר עולה. כמו כן, במהלך החגים השכר עולה משמעותית, יש מוכרים שיכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש של החגים.

 

האם זה חוקי?

עבודה באוסטרליה יכולה להיות חוקית וגם לא חוקית. נסביר, כדי לעבוד בצורה חוקית עליכם יהיה להוציא ויזת עבודה, זאת ויזה ייעודית המתאימה לגילאים נמוכים מ-30. הויזה מאפשרת לכם לעבוד במשך שנה שלמה ללא מגבלות, מדובר על אפשרות חדשה. בעבר לא היה ניתן להוציא ויזת עבודה לאוסטרליה למעט עובדים חיוניים – עובדי הייטק, עובדים בעלי תארים אקדמיים, מקצועות מבוקשים ואחרים. בשנת 2017 החוקים השתנו וניתן גם לישראלים לעבוד במשך שנה שלמה באוסטרליה. בשביל לקבל את האישור המיוחל כל מה שאתם צריכים הוא להיות מעל גיל 18 ומתחת ל-30, ללא רקע פלילי, דרכון בתוקף, ותצהיר חשבון בנק עם 20,000 ש"ח בעובר ושב. 

 

מה השכר לעבודה בעגלות?

עבודה באוסטרליה אינה חייבת להיות עגלות, אתם יכולים למצוא מקומות שונים שמחפשים עובדים, בין אם מדובר על חברה ישראלית או לא. אפשר לעבודות בקצביות, במוסכים ומגוון האפשרויות הוא רחב. רבים בוחרים לעבוד בעגלות בגלל השכר וכמו כן, בגלל שאתם עובדים תחת חברה ישראלית. השכר לעבודה בעגלות משתנה בהתאם לגובה המכירות שלכם, תוכלו להגיע ל-3,500$ ועד 8,000$ בחגים ועם כישורי מכירה גבוהים. 

עגלות המכירה שהיו לאחד האייטמים הפופולאריים ביותר בעולם המערבי, הפכו בשנים האחרונות לאטרקטיביות גם באוסטרליה. אוסטרליה הקסומה, שחלק ניכר מסוד הקסם שלה טמון בריחוק הרב שלה מכל המוכר והידוע, מושכת צעירים רבים אשר בוחרים לשלב את חווית השהות בתחומיה בעבודה רווחית ומאתגרת.

מכירות באוסטרליה

עגלות המכירה באוסטרליה נחשבות לרווחיות בהחלט. למרות העובדה שרמת הצריכה האוסטרלית איננה גבוהה כמו מקבילתה האמריקאית, קיים שוק יפה בהחלט של תושבים מקומיים ותיירים המפגינים התעניינות בעגלות המכירה למיניהן, בפרט כאלו שעליהן מוצגים מוצרי קוסמטיקה איכותיים שעשויים להועיל לתושבות המקום בהתגוננות מפני השמש האוסטרלית הקופחת.

גם מכירת ציורי שמן מדלת לדלת רווחית למדי באוסטרליה, ונחשבת לאפיק פרנסה מעולה. העבודה מתרכזת בעיקר בסידני ובמלבורן, שם גם תמצאו בתי חב"ד שוקקים שיזכירו לכם את הבית והמולדת שהשארתם מאחוריכם, וכן בסביבות חוף בונדיי, שנחשב לאזור מתוייר ביותר.

כל הפרטים והטיפים העדכניים אודות עבודה באוסטרליה לישראלים

למה אוסטרליה?

מכירות באוסטרליה מיועדות למחפשים חוויה מסוג אחר. אם אתם חשים שהיעדים הקלאסיים כדוגמת אירופה וארה"ב אינם עונים על הצורך שלכם בחוויה מסעירה ואחרת, אתם מוזמנים להרחיק נדוד עד לקצה השני של הגלובוס ולחוות את אוסטרליה מן הצד הפנימי שלה. באוסטרליה תפגשו בנופים מדהימים, באקלים נעים ונוח, ובמרקם חיים שיהמם אתכם.

תשכחו מהלחץ הישראלי הטיפוסי, מהעצבים ומכל הבלגן. אתם מוזמנים לפלנטה אחרת של רוגע, שלווה תמידית, חיוך מזמין וחמימות אופיינית. בשעותיכם הפנויות, תוכלו לבלות וליהנות מכל רגע של חיכוך בהווי האוסטרלי המיוחד וממראות הטבע הקסומים בהם התברכה היבשת.

בעבודה באוסטרליה , תוכלו לבלות וליהנות מכל רגע של חיכוך בהווי האוסטרלי המיוחד וממראות הטבע הקסומים בהם התברכה היבשת.

אופציות עבודה נוספות באוסטרליה

באוסטרליה, יותר מבכל מקום אחר, תוכלו למצוא בקלות יחסית עבודות שאינן דורשות כישורי מכירה. האופציה הפופולארית הינה עבודה בקטיף. מדובר, אמנם, באפיק פרנסה שאיננו רווחי יתר על המידה ואף דורש מאמץ פיזי ניכר, אך אם כישורי מכירה אינם הצד החזק שלכם ואינכם מזדהים עם הקטע המכירתי, תוכלו לבלות באוסטרליה באמצעות עבודה בקטיף. העבודה מתבצעת בעונה המתאימה בחוות החקלאיות הרבות הגודשות את אוסטרליה, ואם אתם חובבי טבע, היא עשויה להיות מהנה ביותר.

מעבר לכך, תוכלו בהחלט לחפש לכם עבודה עצמאית ולהעניק שירותי גננות, חשמלאות, שיפוצים ושירותים דומים אחרים. אם כי, חשוב לזכור, שבאופן זה סוגיית הדיור והמחיה תהיה על צווארכם. בחירה באופציה זו מחייבת הצטיידות באורך רוח ובסבלנות, וכמובן, במזומנים שיאפשרו לכם להתבסס במקום ולשרוד את התקופה הראשונית של ההתאקלמות וחיפוש העבודה.

כדאי לדעת

אם התרגלתם למכור באגרסיביות ישראלית אופיינית שגרמה לישראלים לפתוח את ארנקם ולרכוש את מרכולתכם, חשוב שתדעו, כי באוסטרליה הקודים שונים לגמרי. האוסטרלים מעניקים יחס של כבוד לכל אדם בו ייתקלו, ומצפים בהחלט לקבלת יחס שווה. משום כך, היו מודעים לכך שהדרך לארנקו של האוסטרלי המצוי עוברת במכירה עדינה ומכבדת. סגנון מכירה גס ובלתי מכבד עשוי להידחות בשאט נפש ולהפוך את הרווחים לדלים במיוחד. עובדה חשובה נוספת שאסור להתעלם ממנה היא סוגיית החוק האוסטרלי.

בהתאם לחוק הנהוג באוסטרליה, בעלי דרכון ישראלי אינם זכאים לקבלת אישור עבודה אוסטרלי. עם זאת, במידה ויש ברשותכם דרכון אמריקאי או אירופאי, הנפקת אישור עבודה אוסטרלי תהיה פרוצדורה פשוטה בהחלט. האכיפה בנושא הפכה באחרונה למחמירה יחסית, בעקבות התרחבות התופעה של צעירים מרחבי העולם המעוניינים לעבוד באוסטרליה, ועל כן, בדרך כלל, החברות השונות המציעות עבודה באוסטרליה, בוחרות רק במועמדים המחזיקים בדרכון רלוונטי. בעבודות אחרות כמו גננות, מלצרות וניקיון, וכן בעבודות קטיף, תוכלו להסתדר גם ללא אישור מתאים.

אוסטרליה – פרגנו לעצמכם חוויה מעולם אחר…

גם באוסטרליה וגם בניו זילנד אפשר בהחלט לעבוד מבלי להסתכן על ידי קבלת אישורי שהייה ועבודה, המעסיקים הם אלה שבדרך כלל דואגים להשיג אותם כדי להגן על העסק שלהם ועל העובדים שלהם מפני רשויות החוק

עבודה באוסטרליה ללא דרכון זר

רוצים לעבוד עבודה חוקית באוסטרליה ללא דרכון זר ללא פחד מרדיפת משטרת ההגירה? רוצים להרוויח את משכורתכם בכבוד ובצורה חוקית? כל המידע הנדרש בכתבה הבאה.

עבודה חוקית באוסטרליה – זה אפשרי וזו עובדה

צעירים רבים שחושבים לנסוע לחו"ל למטרות עבודה ורווח ומתלבטים לאן לנסוע לא מודעים לכך, אך כיום ניתן לעבוד באופן חוקי באוסטרליה, מה שמותיר מאחור לא מעט חששות, דאגות וקשיים שהיו עלולים להיתקל בהם אם היו בוחרים לעבוד בצורה שאינה חוקית, ללא האישורים המתאימים.

גם באוסטרליה וגם בניו זילנד אפשר בהחלט לעבוד מבלי להסתכן על ידי קבלת אישורי שהייה ועבודה, המעסיקים הם אלה שבדרך כלל דואגים להשיג אותם כדי להגן על העסק שלהם ועל העובדים שלהם מפני רשויות החוק, מה שאומר שאתם בתור מועסקים יכולים להיות בטוחים ושקטים.

לטוס לעבוד רק לחברות ומעסיקים מהימנים

חשוב לומר שלא כל החברות הפועלות בחו"ל ומגייסות עובדים ישראלים למשרות למיניהן, אין זה משנה אם בארצות הברית, בקנדה, באירופה, בדרום אמריקה, ביפן או בניו זינלד ואוסטרליה עושות זאת כשורה.

לא מעט מתוכן מבטיחות הבטחות ללא כיסוי, מסתירות מידע שעליכם לדעת, מנסות להרגיע בדרכים אלה ואחרות אך את האישורים המיוחלים לאו דווקא מספקות.

כאשר אתם נרשמים באתר ומצטרפים למאות מחפשי עבודה באוסטרליה לא רק שאתם נהנים ממלאי משרות רחב, מקבלים מבחר הצעות עבודה בהתאם למיקום ולתחום בו אתם מעוניינים, אתם גם זוכים לוודאות שכל משרה ומשרה, כל מעסיק וחברה נבדקו והוכחו כאמינים.

אז אם אתם מחפשים עבודה חוקית באוסטרליה ללא דרכון זר, בעיקר בתחום המכירות – מכירת מוצרים בקניונים ומכירת תמונות וציורי שמן, זה המקום הטוב ביותר למצוא אותה, על יד הרשמה חינמית וקבלת שירות מהיר ומוצלח!

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
קונסטרוקטור בחריש

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור בעומר

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור בתל-אביב

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור ביפו

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור בקריות

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור מומלץ בחריש

גרים בחריש ורוצים לעשות שינוי בבית? חושבים על דירה בחריש ? בשביל להתחיל בפרויקט עליכם ליצור קשר עם קונסטרוקטור מומלץ אשר יכול לעבור אתכם את

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!