באיזה מדינה הכי כדאי לעבוד בחו"ל

עבודה במכירות בעגלות קוסמטיקה ומוצרי שיער לגילאי 20-30 
חובה אנגלית בסיסית 
כולל מגורים מפוארים + רכב+ איסוף מהשדה 

יש שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון על מנת לבחור את העבודה המתאימה ביותר בעבורכם. תחילה כדאי לבחור את המדינה המועדפת, ולהתחשב בשיקולים כמו מרחק המדינה מישראל ועלות כרטיס הטיסה הלוך ושוב (במקרה ויש צורך לחזור לארץ עקב סיבה דחופה). שיקול נוסף ולא פחות חשוב הוא השפה. יש שיעדיפו לעבוד במדינות דוברות אנגלית.

עניין השפה לא מהווה בהכרח גורם מכשיל. לא צריך שליטה מוחלטת בשפה המקומית על מנת להצליח, בין אם במכירות ובין אם בעבודות אחרות. שפה היא נלמדת וחיש מהר ניתן לקלוט את בסיס השפה המספק לעבודה.


דרך נוספת לבחור מדינה היא לחשוב על מדינות שבהן ביקרתם בעבר, ואולי הייתם רוצים לחזור אליהן.

לאחר שבחרתם את המדינה בחו"ל אליה תרצו להגיע, חשוב ללקט מידע כללי על המדינה. לדעת מעט על הרקע ההיסטורי שלה, על הקבוצות היושבות בה, המשטר הפוליטי, סוג המטבע, הבדלי שעות ועוד.

בכל הנוגע לבחירת סוג העבודה, מומלץ בשלב הראשון למחוק את האופציות שאינן רלוונטיות לכם. אם אינכם חובבי עבודה פיזית, אז לבטח לא כדאי לעבוד בהובלות. לגבי העבודות האחרות, כדאי להתחיל בשלבי בירור מתקדמים יותר. רצוי לדבר עם אנשים שעבדו בתחום בעבר על מנת לקבל את התמונה המלאה – לעתים קרובות אנשים שונים שעבדו באותו התחום יגידו לכם דברים שונים על העבודה. ישנם אינספור אתרים ופורומים ברחבי הרשת המאגדים חוויות עבר של עובדים ישראלים באירופה, כגון MaxJob ו-FunJob, ובהם ניתן לקרוא סיפורים של אחרים וללמוד מהם.

יש שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון על מנת לבחור את העבודה המתאימה ביותר בעבורכם

לאחר מכן, מגיע שלב יצירת הקשר הישיר לחברות ההעסקה השונות בתחום שבחרתם לשם קבלת מידע נוסף. ברוב אתרי האינטרנט המכילים מידע בנוגע לעבודות בחו"ל ישנו לוח דרושים, בו החברות מציגות את עצמן ומפרסמות מודעות. קיימת גם האופציה למלא פרטים שיוצגו למעסיקים והם יצרו קשר איתכם.

* ניסיון – הדרישה לניסיון משתנה בהתאם לתחום העבודה. משרות הכוללות עבודה עם ילדים, לרוב ידרשו ניסיון בהדרכה או בשמרטפות. עבודות מכירות אינן דורשות ניסיון, כאשר ההכשרה ניתנת על-ידי המעסיק.

ניסיון קודם במכירות תורם להצלחה, אך גם אם אין לכם ניסיון כזה תעברו סדנת לימוד בארץ, בה תלמדו טכניקות עבודה שונות, תקבלו ליווי צמוד בימיכם הראשונים במכירות, עד שתלמדו את העבודה טוב ותגיעו לרמת מכירות גבוהה. צוות ההדרכה ילמד אתכם איך פונים ללקוחות פוטנציאלים, איך לפרש את הבעת פניהם, שלבי ההדגמה וסגירת המכירה. קיים גם טקסט מוכן של פנייה ללקוח שתוכלו לקבל על מנת להתחיל לתרגל כבר מהארץ.

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!