עבודה בקרוזים –שייט חלומי וכסף גדול

להרוויח כסף גדול ! ביעדים הטובים בעולם !

עבודה בקרוזיםעבודה בקרוזים

צעירים ישראלים רבים, כבר מכירים ומממשים את ההזדמנות לעשות כסף גדול מאוד לאחר השחרור, בתוך פרק זמן קצר. האפשרות לעבוד עם חברים צעירים כמוך, לגור ביחד, להרוויח היטב ולבלות בזמן הפנוי קורצת מאוד. כאשר כל האפשרויות האלו מתרחשות במדינות מדהימות בעולם, כמו ארה"ב, אוסטרליה, יפן ובמדינות נוספות- זה כבר הופך לחוויה גדולה הרבה יותר. מרבית הישראלים פונים לעבודה בעגלות מכירה של מוצרי קוסמטיקה, מוצרי שיער וכד'. הסיבה היא שעגלות אלו הממוקמות בקניונים ובמקומות תיירותיים או הומי אדם, מאפשרות להגיע לשכר מצוין בפרק זמן קצר.

אך כעת אנחנו רוצים להכיר לכם סוג עבודה חדש. גם הוא, מציע עבודה עם אנשים צעירים ומגניבים כמוך, גם הוא מאפשר להרוויח בצורה יפה מאוד וגם הוא מציע שלל אפשרויות של נופש ובילוי מפתיעים. אבל בניגוד לעבודה הפופולארית של מכירה בעגלות, שקורת במדינה או בעיר אחת, כאן העבודה מתפרסת על פני כמה מדינות. נעים להכיר: עבודה בקרוזים.

 

מהי עבודה בקרוזים?

עבודה בקרוזים היא עבודה שצעירים רבים אינם מכירים עדיין ולכן פחות פופולארית מהעבודה בעגלות המכירה המכניסות. קרוז הוא למעשה הפלגה של ספינת נופש ענקית ומפוארת, היוצאת למסע חוצה מדינות ונופים, למשך תקופה של 4 עד 6 חודשים (יש גם כמה שפחות). האורחים נהנים משפע אדיר של יוקרה וחוויות, בתוך הספינה ומחוצה לה. ארוחות כיד המלך לאורך כל היום, מתקני בילוי ופנאי פעילויות חוויה ותרבות, בריכות ומתקנים מיוחדים ועוד. כאשר מגיעים לנקודה מעניינת, הספינה עוגנת והאורחים יורדים למנוחה, התרעננות, טיול במקום החדש וכד'. פסק זמן זה יכול לקחת גם כמה ימים, בשובם חוזרים האורחים להמשך ההפלגה. 

חשוב להבין שאנשים הבאים לקרוז אלו אנשים בעלי ממון רב, הבאים לנפוש וליהנות. מטרת הצוות, היא להנעים את זמנם, להעניק להם שירות איכותי ולספק להם חוויה שלמה. העבודה עצמה מאוד אינטנסיבית. לעיתים גם 7 ימים בשבוע ולעיתים גם במשמרות לאורך כל היום, בחלק מן התפקידים. עבודה זו דורשת רצון להעניק שירות, רוח טובה, חיוך ויכולת להתמודד גם עם משימות פיזיות. אבל מי שמסוגל לכך מרוויח. החוויה היא בלתי נשכחת. במשך חצי שנה, תראו עולם- פשוטו כמשמעו. והבונוס: כאשר האורחים יוצאים לנפוש על היבשה, לרוב גם אתם תקבלו חופש ותוכלו ליהנות מכל מה שיש לאתרים להציע.

עבודה בקרוזים – האופציות

ישנם כמה עבודות אפשריות בולטות בקרוזים. תכף נמנה אותם אבל רגע לפני כן חשוב להדגיש. בניגוד לעבודה בעגלות מכירה או בהובלות, בעת עבודה בקרוזים אתה משתייך לצוות הספינה ובמשך הזמן ועל פי הצרכים המשתנים של המפעילים הם יכולים להעביר אותך מספר רב של תפקידים. מצד אחד, זה אומר שלא אתה מחליט על סוג העבודה שלך ולא בוחר אותה, מן הצד השני, אתה חווה גם עניין רב יותר ולרוב, שינוי משימות, יכול לכלול גם קידום מקצועי ולפיכך, גם קידום ברמות השכר. 

בהקשר זה ראוי לציין שחלק מן העבודות, הן עבודות על בסיס שכר קבוע ובחלק מן המשרות, גם יינתנו בונוסים לעיתים. בסה"כ עבודה בקרוזים נחשבת מכניסה מאוד, ודאי לפרקי הזמן הקצרים יחסית של עד חצי שנה. משכורת לחודש לרוב מתחילה בסכומים של כ-4500 דולר ואף למעלה מכך. ראוי גם לציין, שבניגוד לעבודה, למשל בישראל, כאן המשכורת היא כמעט נטו. אין הוצאות מחיה בסיסיות. על הספינה אתה מקבל בחינם, גם מגורים, גם חדר אוכל, שירותי כביסה, שפע בילויים ועוד.

 

הזדמנויות העבודה

אז כאמור, על הספינה ניתן לעבוד בכמה תפקידים. תפקיד מאוד פופולארי אצל הישראלים יוצאי הצבא, הוא באופן טבעי, תחום האבטחה על האונניה. כמו כן, ניתן לעבוד בענף ההסעדה, מלצרות, עוזרי טבח, ברמנים וכוד'. ישנם תפקידים נוספים בתחומי השירות והעזרה לאורח. יש לזכור, שספינת קרוז שכזו היא בעצם מלון 5 כוכבים צף וכל התפקידים האופייניים לבתי מלון, כמו צוותי בידור, חדרנים, דיילים וכד' – פתוחים לעבודה. כמובן, שלמידת בקיאותכם בשפה האנגלית חשיבות רבה. ככל שתשלטו בה יותר, תוכלו לעבור לתפקידים מכובדים יותר הדורשים אינטראקציה עם הקהל.

עבודה עוד פחות מוכרת, משלבת את עבודה בקרוזים עם עגלות המכירה. למעשה, מדובר בעגלות מכירה אשר נמצאות כדוכנים במקומות אסטרטגים ברחבי הספינה. חשוב לזכור, כי מדובר על אוניות ענק עם עשרות אלפי אורחים ונוסעים, אשר באו לנפוש ולהוציא כסף. עגלות מכירה עם מוצרי שיער, תוספי תזונה, מוצרי קוסמטיקה וטיפוח וכד' – מאוד מקובלים ומאוד פופולארים אצל הנוסעים, שגם נחשפים אליהם מידי יום ויום במהלך כל חודשי ההפלגה. בנקודה זו כדאי לציין, שעבודה בעגלות בתוך הספינה גם מאפשרת לך להרוויח מעמלות המכירה הרבות.

אישור עבודה בקרוזים

אישורי עבודה הם נקודות התורפה עבור ישראלים רבים המבקשים לבצע עבודות בחו"ל. רבים מנסים להתחכם, לעבוד בלי אישורים ולבסוף מצטערים על כך כשהם מתגלים. החלק הטוב בעבודה בקרוזים, נעוץ בכך שלא צריך למעשה אישור או ויזת עבודה רשמיות של מדינות, חלקן נוקשות, כך שהתהליך יותר פשוט. כל זה לא אומר שאתם יכולים ללכת לעבוד בלי להסדיר שום דבר. זה רק אומר, שחשוב שתעבדו רק דרך חברות מסודרות ומוכרות, כדי שהן ינפיקו לכם את האישורים שעדיין דרושים. הם מכירות את התחום והדרך לאישור המובטח תהיה יותר קצרה, קלה ומסודרת.

אז מה היה לנו בכתבה:
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל
לעבוד בחלום - עבודה לצעירים בחו"ל

"לעבוד בחלום " הינה חברה המספקת עבודה לצעירים בחו"ל במגוון רחב של יעדים כגון : אירופה , קנדה , ארה"ב , אוסטרליה ועוד מדינות רבות.

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם
קונסטרוקטור בחריש

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור בעומר

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור בתל-אביב

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור ביפו

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור בקריות

  המונח קונסטרוקטור אולי קצת נשמע לכם מוזר אבל אם כבר בעבר עברתם שיפוץ ביתי או רכשתם מבנה חדש בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במונח

קונסטרוקטור מומלץ בחריש

גרים בחריש ורוצים לעשות שינוי בבית? חושבים על דירה בחריש ? בשביל להתחיל בפרויקט עליכם ליצור קשר עם קונסטרוקטור מומלץ אשר יכול לעבור אתכם את

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!